ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Fajna drużynka nam rośnie...

Udostępnij

W czasie przerwy zimowej gracze drużyn młodzieżowych nie próżnują, ale niemal co tydzień startują w turniejach halowych. Urodzeni w 2006 roku podopieczni Daniela Syty w niedzielę bardzo dobrze zaprezentowali się w Łęcznej, w silnej stawce zajmując czwarte miejsce.

Pokaz zdjęć oraz filmik autorstwa p. Marka Mitury:  https://www.youtube.com/watch?v=lvNB1XsOttI , https://www.youtube.com/watch?v=59AdkvJ7r2M

 

 W pięknej hali łęczyńskiego Górnika gościli na kolejnym turnieju piłkarskim piłkarze rocznika 2006/07.Podopieczni Daniela Syty tym razem stanęli do walki o puchar Prezesa Górnika Łęczna.W sumie w turnieju udział wzięło 10 zespów z Łęcznej, Lublina, Świdnika, Krasnegostawu, Grodziska Mazowieckiego i Radzynia.W wyniku losowania nasi piłkarze znależli sie w grupie z Avią Świdnik, Górnikem Łęczna, Motorem Lublin i Sygnałem Lublin.Rozgrywki rozpoczęli zwycięstwem nad Górnikem. póżniej był bezbramkowy remis z Avią a nastepnie dwa zwycięstwa nad lubelskim Motorem i Sygnałem.Wychodząc jako zwycięzcy swojej grupy i nie tracąc żadnej bramki  w meczu półfinałowym trafili na Lubliniankę. Po bardzo widowiskowym i zaciętym meczu który był ozdobą tego turnieju w regulaminowym czasie padł remis.W rzutach karnych lepsi okazali się lublinianie i to oni zagrali w finale wygrywając cały turniej.W meczu o 3 miejsce nasi chłopcy troszkę podłamani porażką z Lublinem ulegli Jedynce Krasnystaw 1 - 2.Wyniki meczy Orląt i strzelcy bramek :

 

Mecze grupowe:

 

ORLĘTA RADZYŃ  - GÓRNIK I ŁĘCZNA 1 - 0 bramka IGOR MELCHIOR

ORLETA RADZYŃ - AVIA ŚWIDNIK 0 - 0

ORLĘTA RADZYŃ - PN MOTOR LUBLIN 2 - 0 bramki KAROL BIAŁEK, MACIEJ NAST

ORLĘTA RADZYŃ - SYGNAŁ LUBLIN 2 - 0 bramki JANEK BURDON, WIKTOR ŁADNY

 

Półfinał:

 

ORLĘTA RADZYŃ - LUBLINIANKA 0 - 0 karne 1 - 2 bramka IGOR MELCHIOR

 

Mecz o 3 miejsce:

 

ORLĘTA RADZYŃ - JEDYNKA KRASNYSTAW 1 - 2 bramka KACPER PASEK

 

Skład drużyny : FABIAN BORYSIUK - WIKTOR ŁADNY, MACIEK BUJAK, JANEK BURDON, MACIEK NAST, MIKOŁAJ MITURA, ŁUKASZ OPOLSKI, KAROL BIAŁEK, FILIP GOMÓŁKA, MAŃKO KACPER, KACPER PASEK, IGOR MELCHIOR.

 

Ogólna klasyfikacja turnieju :

 

1. Lublinianka Lublin

2. PN Motor Lublin

3. Jedynka Krasnystaw

4. Orlęta Radzyń

5. Górnik Łęczna I

6. Avia Świdnik

7. Chlebnia Grodzisk Mazowiecki

8. LKP Motor Lublin

9. Sygnał Lublin

10. Górnik Łęczna II

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

kwiecień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
10
11
13
14
16
17
18
20
21
24
25
26
27
28

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 128 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem