Sytuacja kadrowa w Orlętach na tydzień przed ligą

Sytuacja kadrowa w Orlętach na tydzień przed ligąWzorem poprzednich lat, przed startem rundy jesiennej kibice Orląt muszą uzbroić się w cierpliwość. Władze klubu nie sfinalizowały jeszcze transferu żadnego nowego zawodnika, chociaż kilku graczy jest bardzo blisko przejścia do "biało-zielonych".

Niemal pewne wydaje się obecnie pozyskanie bocznego obrońcy Pawła Komara (Podlasie Biała Podlaska), środkowego defensora Mateusza Łakomego (Wisła Puławy, ostatnio Orlęta Łuków) i ofensywnego pomocnika Damiana Rusieckiego (Chełmianka). Wciąż nie wiemy za to, czy w drużynie zagra skrzydłowy (lub boczny obrońca) Hubert Łukanowski z Pogoni II Siedlce.

W ostatnich sparingach trener Damian Panek testował rozgrywającego Rafała Janowskiego (Widok Lublin), nigeryjskiego ofensywnego pomocnika Michaela Sanni i napastnika, którego personalia utrzymywane są na razie w tajemnicy. Szczególnie interesującą postacią w tym gronie jest Sanni, bowiem Nigeryjczyk grał już w piłkę w tak egzotycznych krajach, jak Indie, Malediwy, Nepal i Kosowo. W Polsce 25-latek reprezentował barwy m.in. Jaroty Jarocin, Wigier Suwałki, KP Piaseczno i Bytovii Bytów. Ostatnio Sanni występował w Orle Kolno.