ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Wybrano Zarząd LKS Orlęta Spomlek

Udostępnij

Około 60 członków przybyło wczoraj do klubowej kawiarenki, żeby porozmawiać o kondycji klubu, udzielić absolutorium ustępującemu Zarządowi oraz wybrać władze na nową kadencję.

 

Spotkaniu przewodniczył Jacek Piekutowski, były prezes klubu i radny miejski. Prezes Krzysztof Grochowski złożył sprawozdane, w którym wskazał na sukcesy ostatnich lat: utrzymanie drużyny w trzeciej lidze i stały postęp w grze seniorów, rosnąca jakość i ilość pracy z młodzieżą, dobrą atmosferę wokół klubu . Jednocześnie zwrócił uwagę na zagrożenie, jakim jest trudna sytuacja finansowa, wynikająca po części z dawnego zadłużenia ale i dużych kosztów obecnego funkcjonowania klubu.  Pan Leszek Kur odczytał sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, w którym – mimo stwierdzenia drobnych formalnych uchybień – wnioskował o udzielenie Zarządowi absolutorium. Wniosek został przyjęty jednogłośnie.

Następnym punktem był wybór władz klubu. Do zarządu zostali wybrani panowie Krzysztof Grochowski, Wiesław Wawrzaszek, Włodzimierz Chlebek, Leszek Kur, Radosław Węcław, Wojciech Szram, Włodzimierz Domański, Jarosław Musiatowicz i Grzegorz Bożym.  Do Komisji Rewizyjnej wybrano panów Zdzisława Janusa, Stanisława Wysokińskiego i  Józefa Wysockiego.

O podziale funkcji w Zarządzie i Komisji oba te ciała zadecydują na swoich posiedzeniach  w najbliższych dniach.

Galeria z zebrania {link] - Marek Mitura

 

 

 

Komentarze   

0 #3 WyboryObroślak Grzegorz 2015-03-16 19:12
Dlaczego znowu wycinane są komentarze :cry:
Cytować
0 #2 będzie nie ciekawieJa 2015-03-16 03:50
Mam nadzieję, że się mylę ale obawiam się, że idą złe czasy. Spomlek słabo przędzie przez zakaz exportu do Rosji i nie wiadomo czy będzia dawał kasę. A burmistrz też pewnie nie będzie rozrzutny i prędzej da na kościół niż na klub. Ale tak to już jest u nas w kraju, że każdy rok nie pewny.
Cytować
-1 #1 więcej informacji .......Mirosław P 2015-03-14 07:20
Panie Zbyszku moim zdaniem należy poinformować radzyniaków, że na zebraniu nie było burmistrza, starosty lub innej osoby upoważnionej do reprezentowania w/w urzędu. Brak mi też wiadomości o głównym sponsorze jakim jest Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK - brak przedstawiciela tej firmy. Czy nadal będzie sponsorował klub.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

kwiecień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
10
11
13
14
16
17
18
20
21
24
25
26
27
28

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 254 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem