ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ur.2006 i mł. o PUCHAR STAROSTY POWIATU RADZYŃSKIEGO

Udostępnij

W  sobotę 28 marca w hali widowisko - sportowej przy ZSP w Radzyniu Podlaskim odbył się turniej piłki nożnej dla najmłodszych adeptów piłki nożnej o puchar Starosty Powiatu Radzyńskiego. W turnieju wystartowało 10 zespołów. Po dwa zespoły z radzyńskich Orląt i łęczyńskiego Górnika, Lublinianka Lublin, PN Motor Lublin, Pogoń Siedlce, Orzeł Siemiatycze, Wektra Zbuczyn i bialski Top 54.

Drużyny podzielono na dwie pięcio- zespołowe grupy i grano systemem każdy z każdym w grupie. W eliminacjach bardzo dobrze spisała się drużyna Orląt Biali, którzy wygrali swoją grupę zwyciężając w 3 meczach a w jednym remisując. Druga z naszych drużyn Orlęta Zieloni, mimo ambitnej postawy zwyciężyła tylko w jednym meczu a 3 ponosła nieznaczne porażki. W pierwszym półfinale Orlęta Biali przegrali 0 - 1  z Siemiatyczmi. W meczu o 3 miejsce zremisowali bezbramkowo z faworytem turnieju Lublinianką. W rzutach karnych lepsi okazali się goście z Lublina. W meczu o 9 miejsce Orlęta Zieloni pokonali Motor 1 - 0. Turniej wygrała drużyna Top 54 Biała Podlaska. Za bardzo dobrą postawę w bramce najlepszym bramkarzem turnieju wybrany przez trenerów zosta nasz golkiper Fabian Borysiuk . Organizatorem turnieju był LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski przy współpracy z MOSiR i Starostwem Powiatowym w Radzyniu Podlaskim.

Wyniki meczy naszych drużyn w eliminacjach grupowych

ORLĘTA BIALI - WEKTRA ZBUCZYN 1 - 0

ORLĘTA ZIELONI - LUBLINIANKA 0 - 1

ORLĘTA BIALI - MOTOR LUBLIN 1- 0

ORLĘTA ZIELONI - ORZEŁ SIEMIATYCZE 1 - 2

ORLĘTA BIALI - GÓRNIK I ŁĘCZNA 0 - 0

ORLĘTA ZIELONI - GÓRNIK II ŁĘCZNA 0 - 2

ORLĘTA BIALI - TOP 54 BIAŁA PODL 2 - 0

ORLĘTA ZIELONI - POGOŃ SIEDLCE 1- 0

 

mecz półfinałowy : ORLĘTA BIALI - ORZEŁ SIEMIATYCZE 1 - 2

mecz o 3 miejsce : ORLĘTA BIALI - LUBLINIANKA 0 - 0 karne 2 - 3

mecz o 9 miejsce ORLĘTA ZIELONI - PN MOTOR LUBLIN 1 - 0

 Końcowa klasyfikacj turnieju :

 

1. AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA

2. KS ORZEŁ SIEMIATYCZE

3. LUBLINIANKA LUBLIN

4. ORLĘTA BIALI RADZYŃ PODLASKI

5. GÓRNIK II ŁĘCZNA

6. GÓRNIK I ŁĘCZNA

7. POGOŃ SIEDLCE

8.WEKTRA ZBUCZYN

9. ORLĘTA ZIELONI RADZYŃ

10. PN MOTOR LUBLIN

Skład naszych drużyn:

ORLĘTA BIALI RADZYŃ PODL : FABIAN BORYSIUK,IGOR  MELCHIOR ( 3 BRAMKI W TURNIEJU), MACIEJ BUJAK, KACPER PASEK, DAMIAN KAP, KAROL BIAŁEK ( 1 BRAMKA W TURNIEJU), KUBA PAWŁOWSKI, KACPER ZIELIŃSKI, KUBA SAWICZ, MIKOŁAJ KĘPA.

 

ORLĘTA ZIELONI RADZYŃ PODL : FABIAN BORYSIUK, FILIP GOMÓŁKA, MIKOŁAJ MITURA ( 1 BRAMKA W TURNIEJU), WIKTOR ŁADNY, WIKTOR PASZKOWSKI ( 1 BRAMKA W TURNIEJU ) , MACIEJ NAST, KACPER MAŃKO, OLWER CIĘKOSZ, JANEEK BURDON, OPOLSKI ŁUKASZ, BŁAŻEJ NIEWĘGŁOWSKI.

 

ZARZĄD LKS Orlęta Spomlek , trener, rodzice i dzieci biorące udział w turnieju składają serdeczne podziękowania za pomoc i możliwość zorganizowania turnieju :

- Panu Lucjanowi Kotwicy, Staroście Powiatu Radzyńskiego

- Panu Janowi Gilowi, vice Staroście Powiatu Radzyńskiego,

- Zarządowi Powiatu Radzyńskiego

- Pani Grażynie Dzida Dyrektor ZSP w Radzyniu Podlaskim

- Panu Grzegorzowi Szramowi Dyrektorowi MOSIR w Radzyniu Podlaskim.

Galeria z turnieju autor zdjęć Marek Mitura - [LINK]

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem