Z prac Zarządu Klubu

Z prac Zarządu KlubuW piątek 2 sierpnia Zarząd Klubu zebrał się na kolejnym posiedzeniu. W spotkaniu wzięli udział wszyscy członkowie Zarządu oraz przedstawiciel Komisji Rewizyjnej. Omawiane były przede wszystkim tematy związane z rozpoczynającymi się w drugi weekend sierpnia rozgrywkami III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pozytywnie oceniono przygotowania drużyny seniorów do nowego sezonu. Były to przygotowania na miarę obecnych możliwości Klubu. Trenowano na własnych obiektach rozgrywając jednocześnie mecze kontrolne z silnymi zespołami, w tym drugoligowymi Motorem Lublin, Wisłą Puławy i Pogonią Siedlce oraz pierwszoligowym Górnikiem Łęczna. Omówiono także sprawy transferowe. Formalności są w trakcie załatwiania i powinny zostać zakończone przed pierwszym meczem nowego sezonu.

Zarząd wypracował system wynagradzania i premiowania zawodników zespołu seniorów. W odróżnieniu od obowiązującego w poprzednim sezonie, obecny system jest zdecydowanie motywacyjny (m.in. nie przewiduje dodatkowej premii za remisy na własnym stadionie). System zostanie w najbliższych dniach przedstawiony piłkarzom.

Kolejnym tematem obrad były ceny biletów na mecze III ligi. W ostatnich tygodniach wpłynęło do Klubu (także drogą mailową) wiele próśb o rozważenie możliwości obniżenia cen biletów. Za wszelkie uwagi dotyczące tej kwestii, a także innych aspektów funkcjonowania Klubu Zarząd bardzo dziękuje Kibicom. Są one bardzo cenne i analizujemy je na bieżąco. Sprawa cen biletów nie jest jednak tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Środki pozyskiwane ze sprzedaży biletów i karnetów są dość istotnym źródłem przychodów w budżecie Klubu. Niestety, jak dało się to zauważyć chociażby w rundzie wiosennej, obniżenie cen nie wpływa znacząco na zwiększenie frekwencji na trybunach. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom Kibiców, postanowiono obniżyć ceny karnetów na rundę jesienną sezonu 2013/14. W rundzie tej zostanie rozegranych na naszym stadionie osiem spotkań trzecioligowych.

Cenę karnetu indywidualnego ustalono na 50 zł. Oznacza to, że wejście na jeden mecz kosztować będzie posiadacza takiego karnetu jedynie 6,25 zł. Jest to kwota znacznie poniżej zgłaszanych do Klubu oczekiwań Kibiców.

Karnety można kupować w siedzibie Klubu w dni powszednie w godzinach 7-15 oraz w kasie przed każdym meczem. Ceny biletów jednorazowych zostały utrzymane na dotychczasowym poziomie, tj. 10 zł za bilet normalny, 5 zł za bilet ulgowy, a dla Pań i dzieci do 7 lat wstęp bezpłatny.