ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Seniorzy

Orlęta - Stal 0:5 (Video)

Zapraszamy do oglądania skrótu bramkowego z meczu Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów. Jego autorem jest Marek Mitura. 

Sobotnie fotorelacje

Zapraszamy do oglądania dwóch galerii zdjęć z sobotnich wydarzeń w Radzyniu Podlaskim. O 15:00 Orlęta-Spomlek grały ze Stalą Rzeszów (fotorelacja Adama Kułaka W TYM MIEJSCU), z kolei bezpośrednio po meczu odbyła się IV Gala Piłkarska. Zdjęcia autorstwa niezawodnego Adama Kułaka można oglądać TUTAJ.

IV Gala Piłkarska: Patryk Szymala zawodnikiem 2018 roku

Patryk Szymala został piłkarzem roku 2018 w Orlętach-Spomlek Radzyń Podlaski. 26-letni prawy obrońca uzyskał 203 głosy spośród 450 ważnych. 26-latka wybrało 44,9% głosujących. Drugie miejsce w wyborach zajął Arkadiusz Kot (34,3%, 155 głosów), Bartosz Ciborowski uzyskał 7,3% (33 głosy),  o jeden głos wyprzedzając Krzysztofa Stężałę. 27 kibiców za najlepszego uznało Radosława Kursę.

Lider udowodnił wyższość

Nadal bez punktu i bez strzelonego gola w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 pozostają piłkarze Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski. W pierwszym domowym spotkaniu w tym roku podopieczni Rafała Borysiuka przegrali 0:5 z liderem tabeli i kandydatem do gry w II lidze - Stalą Rzeszów aż 0:5. W przyszłą niedzielę o 15:30 Radzynianie zmierzą się w Chełmie z Chełmianką. 

Faworyt rozgrywek przyjeżdża do Radzynia

Stal RzeszówPierwszy wiosenny mecz na własnym boisku Orlęta będą rozgrywać ze Stalą Rzeszów  dla której głównym celem jest gra w drugiej lidze.Oprócz aktualnego lidera ,sprawa  awansu będzie rozstrzygana między Motorem Lublin, Podhalem N.T , Hutnikiem Kraków i być może Wisłą Puławy.

Walne zebranie za dwa tygodnie!

Zarząd LKS Orlęta-Spomlek, działając zgodnie z § 24 Statutu zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu na dzień 5.04.2019r o godzinie 19:00. W przypadku braku kworum drugi termin zebrania wyznacza się w tym samym dniu o godzinie 19:15. Zebranie odbędzie się w kawiarence klubowej w siedzibie klubu. W rozwinięciu znajduje się planowany porządek obrad.

Podkategorie

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem