Wygrana w Adamowie (Zapis relacji live)

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski pokonały w Adamowie tamtejszy Sokół 4:1 (3:0). Gole zdobywali Kamil Groborz, Karol Rycaj i Damian Szpak oraz Michał Facon. Poniżej zapis relacji live. Radzyńska jedenastka zakwalifikowała się tym samym do półfinału bialskiego Pucharu Polski.

Sokół Adamów – Orlęta Radzyń Podlaski -:- (0:3)
Bramki: Michał Facon 71' Kamil Groborz 2', 30', Karol Rycaj 42', Damian Szpak 78'

Orlęta: Wójcicki - Nowacki, Łakomy, Leszkiewicz (46' Konaszewski), Daszczyk, Iwańczuk (46' Szymala), Król (66' J. Kot), A. Kot (46' Powałka), Rycaj (46' Ebert), Zmorzyński (46' Cieślak), Groborz (46' Szpak).

Żółte kartki: -
Sędziuje: Paweł Smyk (Biała Podlaska).

15:42: Za moment poznamy składy.

15:52: Mamy skład gości. W kadrze meczowej nie ma Witalija Melnyczuka i Rafała Borysiuka oraz Krzysztofa Stężały. Pełne 90 minut w bramce zagra Adrian Wójcicki.

1' rozpoczęło się spotkanie w Adamowie.

2' Konrad Król podaje do Kamila Groborza. Były zawodnik Tomasovii uderza z 30 metrów, piłka odbija się od poprzeczki i mamy 1:0!

5' Kolejny strzał Groborza z dystansu, tym razem niecelny

8' Król dośrodkowuje z rogu. Leszkiewicz ma piłkę na 4 metrze, główkuje, ale za lekko i piłkę łapie bramkarz.

10' Spokojny początek zawodów. W międzyczasie dwa rogi dla Sokoła, ale bez zagrożenia

11' Strzela jeden z adamowian, ale niecelnie.

13' Wolny po faulu na Rycaja. Groborz strzela z 25 metrów, łapie bramkarz.

18' Zmorzyński nie przyjmuje dobrego podania od Groborza.

22' Wybili defensorzy z Adamowa dośrodkowanie radzynian z rzutu rożnego.

23' Niewielkie tempo, ładna pogoda, prowadzenie gości - tak wygląda sytuacja w Adamowie.

24' Dośrodkowanie Rycaja, łapie golkiper Sokoła.

25' Król po podaniu od Iwańczuka strzela w obrońcę.

27' Srzał Daszczyka obok bramki

29' Zmorzyński sam na sam, ale broni bramkarz

30' Groborz wychodzi sam na sam, 2:0!

35' Zmorzyński z 20 metrów w słupek.

36' Rycaj przestrzelił z bliskiej odległości

41' Król z 16 metrów, w plecy obrońcy

42' Zmorzyński dośrodkowywał z rogu, jest gol na 3:0! Strzelec gola? Najprawdopodobniej Karol Rycaj - tak uważa kierownik Edward Pawlina

44' Groborz do Zmorzyńskiego, ten strzela w obrońców

45' Koniec pierwszej połowy

16:45: Na spokojnie wygrywamy w Adamowie 3:0. Mecz toczy się w powolnym tempie, a radzynianie są już prawie pewni gry w półfinale Pucharu Polski BOZPN.

50' Ebert faulował bramkarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

54' Pierwszy celny strzał gospodarzy.

57' Zero zagrożenia pod bramką gospodarzy. Szpak dwukrotnie łapany na spalonym.

58' W przerwie było sześć zmian w zespole gości. U góry pełna rozpiska

65' Trzykrotnie łapani na spalonym goście

66' Daszczyk strzela z rogu, obrońca wybija piłkę ze światła bramki

71' I mamy 1:3. Gola zdobywa Michał Facon po strzale z 25 metrów.

73' Szpak wychodzi sam na sam, broni strzał bramkarz.

76' Powałka strzela do pustej bramki, strzela w poprzeczkę.

78' Damian Szpak dostaje podanie od Bartka Powałki i strzela czwartego gola dla radzynian. Uderzenie z 16 metrów. 4:1.

84' Bramkarz broni strzał Szpaka, z dobitką nie zdąży Cieślak.

89' Szymala nie trafia z pięciu metrów w bramkę po podaniu od Damiana Szpaka.

90' Koniec meczu. Wygrana mogła być znacznie wyższa, jednak nikogo to w radzyńskim obozie nie martwi. Orlęta-Spomlek pokonały w Adamowie Sokoła 4:1. Dziękujemy za uwagę.