ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Piąta kolejka na piątkę? /video/

Udostępnij

Piąta kolejka na piątkę?Już jutro (w niedzielę o godzinie 17 na boisku przy ul. Warszawskiej w Radzyniu) nasza drużyna rozegra spotkanie z beniaminkiem AMSPN Hetman Zamość.Jesteśmy pełni nadziei, że dobra forma naszych zawodników trwa nadal.

 

Przed pięcioma laty Orlęta zremisowały z Hetmanem1:1. Wprawdzie nie jest już to ta sama drużyna, ponieważ obecnie w składzie nie występuje żaden piłkarz z tamtego okresu, jednak  jesteśmy pewni, że doświadczenie naszych zawodników (takich jak np. Stężała, Ptaszyński, Borysiuk, Pliszka, Panek , którzy grali w spotkaniu w 2008 roku) doprowadzi do zwycięstwa. Zwłaszcza że jeden z byłych piłkarzy jest obecnie trenerem Orląt.

Oczywiście żadne spotkanie nie może się odbyć bez "dwunastego" zawodnika, jakim są kibice, których gorąco zapraszamy.

Poniżej dla przypomnienia przedstawiamy historyczne fragmenty ze spotkania przed pięcioma laty oraz filmik wraz z osobistym zaproszeniem od naszego szkoleniowca.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem