Pogrom w Łazach (zapis relacji live, komentarz trenera)

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski wygrały w Łazach z tamtejszym ŁKS-em aż 8:0. Znakomicie do zespołu wprowadził się Łukasz Łoziński, który strzelił 3 gole w ostatnich 30 minutach gry. Poniżej zapis relacji live oraz pomeczowy komentarz trenera Damiana Panka.

16:04: Nasza relacja rozpocznie się około 16:40, właśnie wtedy podamy Wam skład Orląt. Będziemy informowali o najważniejszych wydarzeniach na boisku w Łazach, łącząc się z naszym korespondentem co około 10 minut.

1' Zaczęli!

1' Dośrodkowanie Cieślaka z rogu, ale poślizgnął się

8' Rzut rożny. Melnyczuk na 18 metr, strzela Daszczyk i kolejny róg

9' Tym razem Zmorzyński dośrodkowuje, Melnyczuk na spalonym

10' Mateusz Ebert faulowany przez Zmorzyńskiego. Kartka.

11' Strzał jednego z gospodarzy po rzucie wolnym, tuż obok słupka

13' Leje strasznie w Łazach, walka w środku pola.

13' Sędzia przerwał mecz, bo nie było widać linii.

24' Zmorzyński z prawej strony po nogach gospodarzy i mamy 1:0!

27' Cieślak dostał podanie od Groborza i 2:0!

28' Przy okazji, przy internencji kontuzji doznał bramkarz gości

44' 3:0! Melnyczuk do Iwańczuka

45' Zmorzyński mija bramkarza i mamy 4:0

45+'Gra toczy się na połowie gospodarzy, parę razy zaatakowali gospodarze. Oprócz goli było jeszcze kilka sytuacji dla przyjezdnych.

45+' Zmorzyński między dwoma obrońcami i mamy 5:0

Przerwa

46' W przerwie trener Damian Panek dokonał 6 roszad. Na boisko nie wszedł jeszcze Łukasz Łoziński

48' Sam na sam Rycaj, mija bramkarza i trafia w obrońcę

51' Spotkanie w Łazach rozstrzygnięte, nie dzieje się zbyt wiele.

55' Daszczyk w poprzeczkę!

58'-59' - Dwie próby Karola Rycaja... w słupek! Za niego Łukasz Łoziński

61' 0:6! Superwejście Łozińskiego, który wykorzystał podanie Iwańczuka

64' Nowacki dośrodkowuje do Łozińskiego i mamy 7:0! Co za zmiana!

70' 20 minut do końca meczu

73' Dośrodkowanie Łozińskiego. Łakomy główkuje tuż obok słupka

81' Ebert z wolnego, piłka od poprzeczki odbija się... chyba za linia. Sędzia nie podnosi chorągiewki i mamy dalej „tylko" 7:0.

82' Lob Łozińskiego, ale minimalnie za mocno

85' Tym razem celnie! Hattrick Łukasza!

90' Iwańczuk wychodził sam na sam

KONIEC MECZU

Spotkanie do jednej bramki, choć łazianie kilkukrotnie atakowali. Ostatecznie w pełni zasłużone 8:0 dla 4. drużyny III ligi lubelsko-podkarpackiej

Damian Panek: - Spotkanie jak najbardziej bez historii, emocji tu nie było. Cieszymy się, że przyjechaliśmy na dobre boisko, 20 kilometrów od Radzynia i zagraliśmy. Ci, którzy mieli w nogach mniej meczów - zagrali, ci, których miałem oszczędzić - zostali oszczędzeni. Szansę dostało też 6-7 juniorów.
Młodzi zawodnicy, którzy dziś zagrali, nie są mi nieznani - prowadziłem ich przez ilka lat w grupach młodzieżowych. To moi wychowankowie i w pewnym momencie dostaną swoją szansę w lidze. Od nich zależy czy ją wykorzystają.

ŁKS Łazy - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:8 (0:5)
Bramki: Piotr Zmorzyński 24', 45', 45', Radosław Cieślak 27', Damian Iwańczuk 44', Łukasz Łoziński 61', 64', 85'

Orlęta: Wójcicki - Nowacki, Leszkiewicz (46' Zarzecki), Konaszewski (46' Ebert), Daszczyk, Zmorzyński (46' Kozieł), Rycaj (60' Łoziński), Melnyczuk (46' K. Pawlina), Groborz (46' Powałka), Cieślak (46' Łakomy), Iwańczuk.

Żółte kartki: Piotr Zmorzyński
Sędziował: Przemysław Wróbel (Biała Podlaska).