Puchar jedzie do Radzynia (zapis relacji live)

W środę o 17:00 odbył się mecz Gromu Kąkolewnica z Orlętami-Spomlek Radzyń Podlaski. Poniżej zapis relacji live z tego spotkania. Po hattricku Karola Rycaja, goście zwyciężyli 3:1.

16:16: Witamy w relacji live. Za około 20 minut podamy Wam składy.

16:45: Nie ma deszczu, nie ma chmur. Dobra pogoda do gry.

1' Pierwszy gwizdek sędziego!

5' Spokojny początek. Rzuty rożne dla Orląt, bez efektu

6' Strzał Zmorzyńskiego blokuje Wołek, kontra Gromu i Wójcicki broni uderzenie Pawła Muszyńskiego.

11' Róg dla Gromu, łapie Wójcicki.

12' Słupek Marka Nowackiego, potem piłka wychodzi w aut

13' Niecelny strzał Iwańczuka z 20. metrów

17' Paweł Muszyński wychodzi na czystą pozycję, żółta kartka dla faulującego go Łakomego. Strzał z wolnego niecelny.

18' Łakomy wybija piłkę, ta odbija się od P. Muszyńskiego i leci do bramki. Czujnie Wójcicki.

19' Sokołowski łapie wrzutkę Eberta

26' Nikt nie doszedł do wyplutej przez Wójcickiego piłki

29' Strzela Zmorzyński, piłka wypluta przez Sokołowskiego i z 5. metrów dobija Rycaj! 1:0

34' Gra toczy się głównie na połowie gospodarzy

36' Zmorzyński dogrywa do Rycaja i mamy 2:0!

38' Szansa na hattricka, ale tym razem uprzedza Rycaja Sokołowski.

41' Ebert strzela mocno z wolnego, wybija obrona.

44' Strzał Huberta Sierpnia z daleka, piłka po rękach Wójcickiego wpada do siatki!

45' Dośrodkowanie Zmorzyńskiego, główkuje Rycaj i mamy 3:1. Trzy asysty „Bulwy", trzy gole Rycaja!

46' Ebert z dwudziestu metrów nad bramką. Potem spokojna gra, nic się nie działo. Zmiany

54' Szpak faulowany i Groborz wykonuje wolnego. Z dwudziestu metrów Groborz około pół metra obok słupka

55' Wolny dla Gromu, wrzutka z czterdziestu metrów, złapał Wójciki.

58' Muszyński kiwnął Konaszewskiego i wyszedł sam na sam, ale strzelił niecelnie.

64' wolny dla Orląt, Groborz z dwudziestu pięciu metrów, ale tylko róg, po którym nic się nie stało.
66' błąd Wójcickiego, który wypuścił piłkę po dośrodkowaniu. Do futbolówki dopadł Paweł Muszyński, lecz nie trafił w nia w dobrej sytuacji

69' Indywidualna akcja Szpaka, wychodzi sam na sam i bramkarz broni techniczny strzał

80' Leży dwóch zawodników Orląt, chwila przerwy w grze

82' Wrzutka Groborza, uprzedza zawodników z Radzynia Sokołowski.

83' Strzał Rycaja zablokowany przez obronę

90' Spokojna gra, czekamy na końcowy gwizdek