ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

W zasięgu naszych możliwości

Udostępnij

W zasięgu naszych możliwościW środowe popołudnie Orlęta powalczą o kolejne punkty. Podopieczni Damiana Panka zmierzą się z "czarno-niebieskimi" - drużyną JKS 1909 Jarosław. Mecz odbędzie się na boisku w Jarosławiu. Początek o godzinie 17.

Po nieco słabszym występie w ostatnim meczu z Hetmanem Zamość liczymy na powrót wcześniejszej formy naszych zawodników i chcielibyśmy oglądać ich w takiej dyspozycji, jaką zaprezentowali się w meczach z Podlasiem, Karpatami i Tomasovią. Zwycięstwo z beniaminkiem III ligi jak najbardziej leży w zasięgu naszych możliwości. Także bilans dotychczasowych rozgrywek przedstawia się korzystniej dla naszej drużyny.

Przeciwnicy Orląt awansowali do III ligi po ubiegłym sezonie. W czterech rozegranych meczach odnieśli dwa zwycięstwa, przy czym obie wygrane zanotowali z drużynami beniaminków - Sokołem Sieniawa i Omegą Stary Zamość, jeden remis z Tomasovią i jedną porażkę - z AMSPN Hetman Zamość.

 Jak poradzą sobie Orlęta? Wszystkich, którzy nie mogą wyjechać do Jarosławia zapraszamy na RELACJĘ LIVE.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem