ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Przegląd wyników grup młodzieżowych (23)

Udostępnij

Cztery punkty w sześciu spotkaniach - taki bilans zanotowały w miniony weekend grupy młodzieżowe naszego klubu. Zapraszamy do cotygodniowego podsumowania wraz ze składami, strzelcami, wynikami spotkań i komentarzami trenerów.

 

Juniorzy starsi
Avia Świdnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:2 (0:0)
Bramki dla OrlątKrystian Pawlina 55', Marek Nowacki 90+1'
Orlęta-Spomlek: Patryk Karpiński - Radosław Cieślak (90' Jarosław Fijałkowski), Piotr Dorosz, Damian Drygiel (46' Marek Nowacki), Damian Iwańczuk, Jakub Kot, Dominik Kozieł, Kacper Lipiński (80' Krystian Ślusarczyk), Krystian Łotys, Krystian Pawlina (90' Mateusz Adamski), Mateusz Wójcik.
Komentarz trenera
Edmund Koperwas
: W pierwszej połowie spotkanie było senne z obu stron. Obie drużyny nie miały żadnych sytuacji. Emocje zaczęły się po przerwie. Krystian Łotys uderzył z 22-23. metra, bramkarz sparował uderzenie przed siebie i Krystian Pawlina dobił. Graliśmy mądrze w tyłach, ale na 15 minut przed końcem daliśmy się skontrować. Do ostatnich minut gra toczyła się w środku pola. W doliczonym czasie gry wyrównaliśmy za sprawą dośrodkowania Iwańczuka na głowę Marka Nowackiego. Dość szczęśliwe wyrównanie w dodatkowym czasie gry, ale z przebiegu gry zasłużony punkt. 

Juniorzy młodsi 
TOP54 Biala Podlaska - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 6:1 (1:1)
Bramka dla Orląt
Piotr Włoszek 40+1'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny (60' Bartłomiej Olszewski) - Jędrzej Dudek, Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Grzegorz Kot (65' Dominik Rycaj), Paweł Łazaruk (55' Krzysztof Jaroszewicz), Piotr Madejski, Kacper Mazurek, Maciej Orzechowski, Jakub Wachnik, Piotr Włoszek. 
Komentarz trenera
Dariusz Wołek: Rewelacji nie ma, co widać po wyniku. Po środowym spotkaniu z Tomasovią jesteśmy porozbijani, doszło kilka absencji. Ławka rezerwowych nie ma u nas zbyt dużej mocy. Z powodu kontuzji nie mogłem skorzystać z zawodników z juniorów starszych. Nasza współpraca z trenerem Koperwasem układa się oczywiście w jak najlepszy sposób. Do przerwy było 1:1 i nic nie zapowiadało takiego wyniku. Po przerwie przeciwnik dokonał kilku zmian, które wzmocniły zespół. Ja też zrobiłem kilka roszad, ale one osłabiły naszą jakość. Będziemy skupiali się na dwóch ostatnich spotkaniach. Jak widać po ostatnich wynikach - Hetman i OSiR Biłgoraj są w zasięgu. Spodziewałem się przed sobotnim spotkaniem, że nie będzie rewelacji. Zobaczymy, ile ekip spadnie z ligi. Chcemy w niej pozostać.

Trampkarze starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - OSiR Bilgoraj 0:2 (0:2)
Orlęta-Spomlek: Sebastian Zarzycki - Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Adrian Pinkus, Patryk Reszka, Mateusz Stankiewicz, Jan Grabiński, Piotr Zieliński, Filip Kot, Damian Książek, Oskar Siwek, Bartłomiej Pękała oraz Patryk Szczygieł, Adam Giza, Damian Książek, Bartosz Zabielski.
Komentarz trenera
Artur
 Idzikowski: Spotkały się dwie równorzędne drużyny. Z naszych dwóch błędów indywidualnych padły dwa gole. Po przerwie zawiodła nasza skuteczność. Zostały jeszcze dwie kolejki do końca. Jestem i tak zadowolony z chłopaków. Przez dwa lata zrobili bardzo duży postęp. 

Trampkarze młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - OSiR Biłgoraj 8:1 
(0:1)
Bramki dla Orląt: Arkadiusz Korolczuk 31', 70', Piotr Oramis 38', Kacper Kania 41', Kacper Musiatowicz 45', 52', Marcin Łukaszuk 62', 63'
Orlęta-Spomlek: Piotr Sadowski - Jan Bożym, Patryk Burda, Michał Kalicki, Kacper Kania, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Mainusz, Dawid Mitroniuk, Kacper Musiatowicz, Bartłomiej Siudaj, Mateusz Stefaniak oraz Bartosz Idzikowski, Jakub Kowalik, Marcin Łukaszuk, Piotr Oramis, Kacper Szczeszek.
Komentarz trenera
Rafał Borysiuk: Pogrom, choć do przerwy przegrywaliśmy - mimo stworzenia wielu sytuacji. Mecz był do jednej bramki. Straciliśmy przypadkowego gola z rzutu wolnego. Spotkanie pod naszą zupełną kontrolą. Mimo że był to pogrom to tak naprawdę był też to jednocześnie najniższy wymiar kary. Sytuacji bramkowych mieliśmy bowiem drugie tyle.

Młodzicy starsi
Gaudium Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 4:1 
(1:0)
Bramki dla Orląt: Cyprian Wardziak 49'
Orlęta-Spomlek: Patryk Musiatowicz - Dominik Lubka, Sebastian Walczyna, Mateusz Masłowski, Jakub Zabielski, Marcel Obroślak, Piotr Kuźma, Miołaj Komar, Cyprian Wardziak oraz Bartek Sierpień, Jakub Kurenda, Norbert Kaznowski, Jan Meszuk.
Komentarz trenera
Artur Idzikowski: Dopóki graliśmy w dziewięciu, było równo. Około 20. minuty nasz bramkarz dostał czerwoną kartkę za faul, zawodnik z pola stał w bramce i graliśmy w ośmiu. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1. Przy takiej temperaturze ciężko gra się w mniej licznym składzie. 

Młodzicy młodsi
Lublinianka - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 9:1 (4:1)

Bramka dla Orląt
: Jakub Kowalski 2'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Kowalski - Jakub Kowalski, Damian Borkowski, Mateusz Zień, Wiktor Golec, Ziemowit Niewęgłowski, Damian Dragan, Mateusz Kapitan, Kacper Głos oraz Jakub Belniak, Jakub Kolęda, Adrian Kułak, Szymon Rudnicki, Jakub Frączek, Bartłomiej Rola. 
Komentarz trenera
Sebastian Żądełek
: Mecz dla nas trwał 17 minut. Do wtedy graliśmy bardzo dobrze, byłem zadowolony z gry. Potem w ciągu 3 minut zdarzyły nam się 3 proste błędy ,wszystko się posypało i gole padały jeden za drugim. Po przerwie daliśmy sobie strzelić 5 goli, nie istnieliśmy. Ciężko winić sędziego, ale prowadzenie zawodów było poniżej pewnego poziomu. Pomijając ten fakt, zasłużona porażka.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem