Przegląd wyników grup młodzieżowych (23)

Cztery punkty w sześciu spotkaniach - taki bilans zanotowały w miniony weekend grupy młodzieżowe naszego klubu. Zapraszamy do cotygodniowego podsumowania wraz ze składami, strzelcami, wynikami spotkań i komentarzami trenerów.

Juniorzy starsi
Avia Świdnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:2 (0:0)
Bramki dla OrlątKrystian Pawlina 55', Marek Nowacki 90+1'
Orlęta-Spomlek: Patryk Karpiński - Radosław Cieślak (90' Jarosław Fijałkowski), Piotr Dorosz, Damian Drygiel (46' Marek Nowacki), Damian Iwańczuk, Jakub Kot, Dominik Kozieł, Kacper Lipiński (80' Krystian Ślusarczyk), Krystian Łotys, Krystian Pawlina (90' Mateusz Adamski), Mateusz Wójcik.
Edmund Koperwas
: W pierwszej połowie spotkanie było senne z obu stron. Obie drużyny nie miały żadnych sytuacji. Emocje zaczęły się po przerwie. Krystian Łotys uderzył z 22-23. metra, bramkarz sparował uderzenie przed siebie i Krystian Pawlina dobił. Graliśmy mądrze w tyłach, ale na 15 minut przed końcem daliśmy się skontrować. Do ostatnich minut gra toczyła się w środku pola. W doliczonym czasie gry wyrównaliśmy za sprawą dośrodkowania Iwańczuka na głowę Marka Nowackiego. Dość szczęśliwe wyrównanie w dodatkowym czasie gry, ale z przebiegu gry zasłużony punkt.

TOP54 Biala Podlaska - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 6:1 (1:1)
Bramka dla Orląt
Piotr Włoszek 40+1'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny (60' Bartłomiej Olszewski) - Jędrzej Dudek, Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Grzegorz Kot (65' Dominik Rycaj), Paweł Łazaruk (55' Krzysztof Jaroszewicz), Piotr Madejski, Kacper Mazurek, Maciej Orzechowski, Jakub Wachnik, Piotr Włoszek.
Dariusz Wołek: Rewelacji nie ma, co widać po wyniku. Po środowym spotkaniu z Tomasovią jesteśmy porozbijani, doszło kilka absencji. Ławka rezerwowych nie ma u nas zbyt dużej mocy. Z powodu kontuzji nie mogłem skorzystać z zawodników z juniorów starszych. Nasza współpraca z trenerem Koperwasem układa się oczywiście w jak najlepszy sposób. Do przerwy było 1:1 i nic nie zapowiadało takiego wyniku. Po przerwie przeciwnik dokonał kilku zmian, które wzmocniły zespół. Ja też zrobiłem kilka roszad, ale one osłabiły naszą jakość. Będziemy skupiali się na dwóch ostatnich spotkaniach. Jak widać po ostatnich wynikach - Hetman i OSiR Biłgoraj są w zasięgu. Spodziewałem się przed sobotnim spotkaniem, że nie będzie rewelacji. Zobaczymy, ile ekip spadnie z ligi. Chcemy w niej pozostać.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - OSiR Bilgoraj 0:2 (0:2)
Orlęta-Spomlek: Sebastian Zarzycki - Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Adrian Pinkus, Patryk Reszka, Mateusz Stankiewicz, Jan Grabiński, Piotr Zieliński, Filip Kot, Damian Książek, Oskar Siwek, Bartłomiej Pękała oraz Patryk Szczygieł, Adam Giza, Damian Książek, Bartosz Zabielski.