Jarosław poza zasięgiem /video/

Jarosław poza zasięgiemW rozegranym wczoraj meczu nasza drużyna poniosła porażkę 0:2 z JKS-em Jarosław. Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała takiego wyniku. Gra toczyła się w środku pola - tak gospodarze, jak i Orlęta nie potrafiły narzucić swojego stylu gry. Strzałów było bardzo mało, a te, które padły nie sprawiały dużych kłopotów bramkarzom.

Druga połowa zaczęła się od zmiany stylu gry obu drużyn na bardziej ofensywną. Po 10 minutach inicjatywę przejęli gospodarze i udokumentowali swoją przewagę golem strzelonym przez Mateusza Jurczaka w 55. minucie. W późniejszym okresie toczyła się prawie do jednej bramki. Wynik mógłby być wyższy i tylko dobra dyspozycja Krzysztofa Stężały uchroniła nas przed wyższą porażką. Dwie stuprocentowe sytuacje zostały ładnie wybronione przez naszego bramkarza. W 83. minucie Stężała nie dał jednak rady - Bartłomiej Gliniak umieścił piłkę w siatce, znajdując się sam na sam z golkiperem.

Trudno, nie wszystkie mecze się wygrywa. Jak zauważamy, gra z beniaminkami nie układa się Orlętom. Czy w niedzielę z trzecim beniaminkiem naszej grupy - Sokołem Sieniawa dyspozycja radzynian będzie lepsza? Przekonamy się za kilka dni.

Należy zaznaczyć że w Jarosławiu stawiła się około 30-osobowa grupa kibiców "biało-zielonych".

JKS Jarosław - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0 (0:0)

Jurczak 55, Gliniak 83

JKS: Cisek - Kłak, Saramak, Załoga, Puńko (88 Barszczak), Fedor (46 Bańka), Sobol, Raba (27 Kania), Wolan (80 Gliniak), Soczek, Jurczak

Orlęta: Stężała - Leszkiewicz, Kazubski, Zarzecki, Komar (80 Pliszka), Łakomy (74 Rusiecki), Borysiuk, Grajek, Zmorzyński, Król (68 Struk), Hołoweńko

Żółte kartki: Saramak, Załoga, Kania (JKS) - Borysiuk, Komar, Zmorzyński, Kazubski (Orlęta)

Sędziował: Piotr Kasperski (Lublin)