Przegląd wyników grup młodzieżowych (26)

Ostatnie spotkania w sezonie 2015/2016 rozegrały w weekend grupy młodzieżowe naszego klubu. Swoje spotkanie wygrali tylko trampkarze młodsi, prowadzeni na co dzień przez Rafała Borysiuka.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Niedźwiadek Chełm 0:0
Orlęta-Spomlek: Sebastian Zarzycki - Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Adrian Pinkus, Mateusz Stankiewicz, Piotr Madejski, Jan Grabiński, Piotr Zieliński, Bartłomiej Pękała, Kacper Kania, Oskar Siwek oraz Patryk Szczygieł, Filip Kot, Patryk Reszka, Damian Książek, Bartosz Zabielski, Adam Giza.
Artur
 Idzikowski: Myślę, że sprawiedliwy remis, choć w pierwszej połowie mieliśmy dwie dogodne sytuacje. Oskar Siwek z 5 metrów główkował Oskar Siwek. W drugiej sytuacji Siwek wychodził sam na sam, został sfaulowany i obrońca dostał 3 minuty kary. Przeważaliśmy przed przerwą, goście zagrażali po stałych fragmentach. Nasz bramkarz wybronił 3-4 sytuacje po stałych fragmentach. Po przerwie - akcja za akcję, tak więc sprawiedliwy remis. Tym bardziej, że Niedźwiadek to 3. drużyna ligi. Nie było widać różnicy między nami. Piłkarsko doskoczyliśmy więc do czołówki, za wyjątkiem Motoru.

Trampkarze młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Niedźwiadek Chełm 8:0
(2:0)
Bramki dla Orląt: Arkadiusz Korolczuk 24', 63', 68', Jakub Mainusz 30', 46', Marcin Łukaszuk 34', 48', Jan Bożym 52'
Orlęta-Spomlek: Przemysław Jaworski - Jan Bożym, Patryk Burda, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Mainusz, Kacper Musiatowicz, Piotr Oramis, Piotr Sadowski, Bartłomiej Siudaj oraz Marcin Łukaszuk, Kacper Szczeszek, Konrad Szczygielski.