Sukces czy porażka?

Sukces czy porażka?Orlęta Radzyń - Sokół Sieniawa 1:1.

Taki wynik padł we wczorajszym meczu. Jeszcze dwa tygodnie temu stwierdzilibyśmy - porażka. Ale po ostatnich, nie najlepszych, łagodnie mówiąc, meczach naszej drużyny - to chyba sukces. Tym bardziej, że obserwując dzisiejsze spotkanie mieliśmy wrażenie deja vu.

Pierwsza połowa niczym z Jarosławiem. Oby tylko nie skończyło się tak samo. Ale stało się. W 28. minucie po strzale Mateusza Jędryasa Sokół obejmuje prowadzenie. Orlęta przegrywają 0:1. Goście wciąż w ataku. W 37. minucie Jędryas po raz kolejny o krok od zdobycia bramki. Po strzale główką piłka minimalnie mija bramkę. Nasi bezradni. Może w drugiej połowie będzie lepiej. Faktycznie, na początku Orlęta przeprowadzają kilka akcji. Pada nawet bramka autorstwa Wojciecha Hołoweńki, nie uznana niestety przez arbitra. Goście wciąż prowadzą. W 63. minucie gospodarze nie wykorzystują sprzyjającej okazji do wyrównania. Kolejne minuty i kolejne nieefektywne akcje z obu stron. Czyżby Orlęta miały przegrać na własnym boisku? Nie. W 85. minucie Dominik Struk doprowadza do remisu. Ostatnie minuty to próba uzyskania prowadzenia przez podopiecznych Damiana Panka, ale nieudana, bo dobrą dyspozycją wykazuje się bramkarz gości Piotr Kukulski. Bilans spotkania - remis 1:1 z beniaminkiem.

Ogólnie, Orlęta nie pokazały się z najlepszej strony, zwłaszcza w pierwszej połowie. Mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach nasza drużyna odzyska tę formę, jaką prezentowała w drugiej połowie sierpnia, a kibice będą wychodzić ze stadionu w zdecydowanie lepszych humorach.

Orlęta Radzyń - Sokół Sieniawa 1:1 (0:1)

Struk 85 - Jędryas 28

Orlęta: Stężała - Komar, Leszkiewicz (46 Samociuk), Zarzecki, Łakomy, Borysiuk, Grajek, Tymosiak (60 Pliszka), Zmorzyński, Król (70 Struk), Hołoweńko

Sokół: Kukulski - S. Padiasek, Skała, M. Padiasek, Wrona, Halejcio, Małyk (90 Bursztyka), Pigan (64 Kotowicz), Wilusz (74 Kołodziej), Jędryas, Adamczyk (77 Zajchowski)

Żółte kartki: Leszkiewicz, Łakomy, Borysiuk, Komar, Król, Zarzecki (Orlęta) - Kukulski (Sokół)

Sędzia: Piotr Kozłowski (Zamość)