ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Znamy terminarz III ligi!

Udostępnij

Znamy terminarz grupy IV III ligi. Piłkarzy Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski czeka trudny początek. W pierwszych 10 dniach sezonu domowe starcie z Wierną Malogoszcz w 2. kolejce przedzielą wyjazdy - do Krakowa na mecz z Garbarnią na start sezonu oraz na derbowy pojedynek z Podlasiem Biała Podlaska w 3. serii gier. Za stroną Lubsport.pl prezentujemy kalendarz pierwszej rundy rozgrywek.

1. kolejka (6-7 sierpnia)

Cosmos Nowotaniec – JKS 1909 Jarosław
Motor Lublin – Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce – Resovia
Garbarnia Kraków – Orlęta Radzyń Podlaski
Wierna Małogoszcz – Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska – Wisła II Kraków
Stal Rzeszów – Karpaty Krosno
MKS Trzebinia/Siersza – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik

2. kolejka (13-14 sierpnia)

JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ
Karpaty Krosno – MKS Trzebinia/Siersza
Wisła II Kraków – Stal Rzeszów
Unia Tarnów – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski – Wierna Małogoszcz
Resovia – Garbarnia Kraków
Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce
Cosmos Nowotaniec – Motor Lublin

3. kolejka (17 sierpnia)

Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław
Spartakus Daleszyce – Cosmos Nowotaniec
Garbarnia Kraków – Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz – Resovia
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów – Unia Tarnów
MKS Trzebinia/Siersza – Wisła II Kraków
Podhale Nowy Targ – Karpaty Krosno
Avia Świdnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

4. kolejka (20-21 sierpnia)

JKS 1909 Jarosław – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty Krosno – Avia Świdnik
Wisła II Kraków – Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów – MKS Trzebinia/Siersza
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów
Resovia – Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim – Wierna Małogoszcz
Cosmos Nowotaniec – Garbarnia Kraków
Motor Lublin – Spartakus Daleszyce

5. kolejka (27-28 sierpnia)

Spartakus Daleszyce – JKS 1909 Jarosław
Garbarnia Kraków – Motor Lublin
Wierna Małogoszcz – Cosmos Nowotaniec
Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim
Stal Rzeszów – Resovia
MKS Trzebinia/Siersza – Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ – Unia Tarnów
Avia Świdnik – Wisła II Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Karpaty Krosno

6. kolejka (31 sierpnia)

JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno
Wisła II Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów – Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Podhale Nowy Targ
Resovia – MKS Trzebinia/Siersza
Soła Oświęcim – Stal Rzeszów
Cosmos Nowotaniec – Podlasie Biała Podlaska
Motor Lublin – Wierna Małogoszcz
Spartakus Daleszyce – Garbarnia Kraków

7. kolejka (3-4 września)

Garbarnia Kraków – JKS 1909 Jarosław
Wierna Małogoszcz – Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin
Stal Rzeszów – Cosmos Nowotaniec
MKS Trzebinia/Siersza – Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ – Resovia
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Unia Tarnów
Karpaty Krosno – Wisła II Kraków

8. kolejka (10-11 września)

JKS 1909 Jarosław – Wisła II Kraków
Unia Tarnów – Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Resovia – Avia Świdnik
Soła Oświęcim – Podhale Nowy Targ
Cosmos Nowotaniec – MKS Trzebinia/Siersza
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska
Garbarnia Kraków – Wierna Małogoszcz

9. kolejka (17-18 września)

Wierna Małogoszcz – JKS 1909 Jarosław
Podlasie Biała Podlaska – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – Spartakus Daleszyce
MKS Trzebinia/Siersza – Motor Lublin
Podhale Nowy Targ – Cosmos Nowotaniec
Avia Świdnik – Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Resovia
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła II Kraków – Unia Tarnów

10. kolejka (24-25 września)

JKS 1909 Jarosław – Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła II Kraków
Resovia – Karpaty Krosno
Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Cosmos Nowotaniec – Avia Świdnik
Motor Lublin – Podhale Nowy Targ
Spartakus Daleszyce – MKS Trzebinia/Siersza
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
Wierna Małogoszcz – Podlasie Biała Podlaska

11. kolejka (1-2 października)

Podlasie Biała Podlaska – JKS 1909 Jarosław
Stal Rzeszów – Wierna Małogoszcz
MKS Trzebinia/Siersza – Garbarnia Kraków
Podhale Nowy Targ – Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik – Motor Lublin
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Cosmos Nowotaniec
Karpaty Krosno – Soła Oświęcim
Wisła II Kraków – Resovia
Unia Tarnów – Orlęta Radzyń Podlaski

12. kolejka (8-9 października)

JKS 1909 Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia – Unia Tarnów
Soła Oświęcim – Wisła II Kraków
Cosmos Nowotaniec – Karpaty Krosno
Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik
Garbarnia Kraków – Podhale Nowy Targ
Wierna Małogoszcz – MKS Trzebinia/Siersza
Podlasie Biała Podlaska – Stal Rzeszów

13. kolejka (15-16 października)

Stal Rzeszów – JKS 1909 Jarosław
MKS Trzebinia/Siersza – Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ – Wierna Małogoszcz
Avia Świdnik – Garbarnia Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Spartakus Daleszyce
Karpaty Krosno – Motor Lublin
Wisła II Kraków – Cosmos Nowotaniec
Unia Tarnów – Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia

14. kolejka (22-23 października)

JKS 1909 Jarosław – Resovia
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski
Cosmos Nowotaniec – Unia Tarnów
Motor Lublin – Wisła II Kraków
Spartakus Daleszyce – Karpaty Krosno
Garbarnia Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wierna Małogoszcz – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów – MKS Trzebinia/Siersza

15. kolejka (29-30 października)

MKS Trzebinia/Siersza – JKS 1909 Jarosław
Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wierna Małogoszcz
Karpaty Krosno – Garbarnia Kraków
Wisła II Kraków – Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów – Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Cosmos Nowotaniec
Resovia – Soła Oświęcim

16. kolejka (5-6 listopada)

JKS 1909 Jarosław – Soła Oświęcim
Cosmos Nowotaniec – Resovia
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce – Unia Tarnów
Garbarnia Kraków – Wisła II Kraków
Wierna Małogoszcz – Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów – Avia Świdnik
MKS Trzebinia/Siersza – Podhale Nowy Targ

17. kolejka (12-13 listopada)

Podhale Nowy Targ – JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik – MKS Trzebinia/Siersza
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów
|Karpaty Krosno – Podlasie Biała Podlaska
Wisła II Kraków – Wierna Małogoszcz
Unia Tarnów – Garbarnia Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce
Motor Lublin – Resovia
Soła Oświęcim – Cosmos Nowotaniec.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

maj 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
8
9
11
12
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 189 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem