Grała młodzież (12)

Drużyny młodzieżowe naszego klubu w weekend zanotowały aż cztery zwycięstwa, udanie kończąc rok 2016. Szansę na udane zakończenie jesieni w przyszły weekend będą mieli młodzicy, którzy ponieśli w Puławach dwie porażki.

Juniorzy starsi
Victoria Parczew - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:3
 (1:2)
Bramki dla OrlątKacper Kusyk 12', Łukasz Łoziński 13', Ryszard Grochowski 76'
Orlęta-Spomlek
: Patryk Karpiński - Bartosz Chudek (46' Krystian Pawlina), Radosław Cieślak, Damian Drygiel (84' Jarosław Fijałkowski), Jędrzej Dudek, Ryszard Grochowski, Kacper Kusyk, Mateusz Lemieszek, Kacper Lipiński, Łukasz Łoziński, Mateusz Wójcik.
Edmund Koperwas
: Cieszy wygrana na koniec rundy. Mieliśmy nieco okrojony skład, bo wiadomo, że grała też pierwsza drużyna. Spotkanie ułożyło nam się dobrze, bo prowadziliśmy 2:0. Potem było nieco nerwowo, ale golem na 3:1 zamknęliśmy to spotkanie. Trzeba się cieszyć wynikiem, bo podskoczyliśmy trochę w tabeli. Kończymy rundę w środku tabeli.

PN Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:2 (0:1)
Bramki dla Orląt: Artur Nowacki 12', Oskar Siwek 66'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski (55' Mateusz Kwaśny) - Adrian Pinkus, Kacper Fijałek, Artur Nowacki, Krystian Zając, Piotr Madejski, Mikołaj Golec, Grzegorz Kot, Dominik Rycaj (35' Maciej Orzechowski), Piotr Zieliński, Oskar Siwek.
Dariusz WołekPierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny próbowały narzucić swój styl gry, ale to my zdobyliśmy prowadzenie za sprawą Artura Nowackiego. Dodało nam to wiary i zmobilizowało do walki. W drugiej części gry po zdobyciu drugiej bramki, której strzelcem był Oskar Siwek, złapaliśmy właściwy rytm i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. W końcówce meczu Motor zdobył kontaktową bramkę i powiało grozą.Zrobiło się nerwowo, jednak utrzymaliśmy korzystny rezultat do końca. Nie często zdarza się wygrywać z Motorem na ich terenie, dlatego uważam to za duży sukces. Brawa dla drużyny!

Orlęta Łuków - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:2
 (0:1)
Bramki dla Orląt: Kacper Kania 11', Jakub Mainusz 50'
: Bartłomiej Siudaj - Dawid Mitroniuk, Michał Kalicki, Bartosz Idzikowski, Patryk Burda, Mateusz Stefaniak, Kacper Kania, Jan Bożym, Kacper Musiatowicz, Jakub Mainusz, Piotr Sadowski oraz Przemysław Jaworski, Konrad Szczygielski, Jakub Kowalik, Piotr Oramus.
Artur Idzikowski: Starsi, zgodnie z oczekiwaniami, przeważali łukowian o klasę-dwie. Mogliśmy wygrać wyżej przy wyższej skuteczności. Bardzo dobra gra, cieszy kolejne zero z tyłu.