ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Trójka opuszcza Orlęta

Udostępnij

Trzech zawodników, którzy wzmocnili naszą drużynę w letnim okienku transferowym nie będzie już reprezentowało barw Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski. Za występy w Radzyniu dziękujemy Przemysławowi Kanarkowi, Michałowi Zuberowi i Pawłowi Piątkowi.

Przemysław Kanarek był wypożyczony do Radzynia z Wisły Puławy. Tymczasowy transfer trwał do końca tego roku i nie zostanie przedłużony. - Na chwilę obecną nie ma tematu, by Przemek występował u nas wiosną - stwierdził Damian Panek. 24-latek, dla którego Orlęta były dziewiątym klubem w przygodzie z piłką, wyróżniał się jesienią uniwersalnością i grał na każdej pozycji w obronie i środku pomocy. Jego bilans w biało-zielonych barwach to 15 meczów, 1210 minut i cztery żółte kartki.

Michał Zuber przeszedł do naszego klubu latem z Lewartu Lubartów. Rówieśnik Kanarka zwłaszcza na początku rozgrywek był jednym z motorów napędowych ekipy z Warszawskiej 77. „Pyza" podejmuje jednak pracę w Łęcznej i będzie szukał klubu w jednej z niższych lig. Zuber zagrał dla Orląt 10 razy, strzelił dwa gole i dostał żółtą kartkę. 

Paweł Piątek to gracz, którego trener Panek pozyskał na zasadzie wypożyczenia z Motoru Lublin. To zostanie jednak skrócone. - Musimy szukać alternatyw w ofensywie, stąd podjęliśmy taką decyzję - informuje Damian Panek. 21-letni wysoki napastnik był głównie rezerwowym, w 14 meczach notując 520 minut na boisku. Piątek jesienią nie strzelił żadnego gola.

 

 

Komentarze   

+15 #2 ?44 2016-12-05 22:38
Myślę , że Kanarek powinien pozostać , formacja pomocy przy Jego inteligencji byłaby bardzo silna. Na jesieni łatał dziury i nie mógł pokazać pełni swoich możliwości.
Cytować
+3 #1 PytKibic9999 2016-12-04 14:11
A pyza do jakiej pracy idzie ? Dobry zawodnik tylko te kontuzje... go teraz czekamy na wzmocnienia
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem