ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Łukasz Mazurek nie jest już graczem Orląt. Adison przyjechał do Radzynia

Udostępnij

Łukasz Mazurek z uwagi na trudności w łączeniu pracy zawodowej z grą w naszym zespole, za porozumieniem stron rozwiązał swój kontrakt z naszym klubem. Wychowanek Wieniawy Lublin rozegrał w naszych barwach 15 meczów i strzelił jednego gola. Do Polski przyjechał za to dobrze znany w naszym klubie Adison, któremu trener Damian Panek przygląda się głównie pod kątem zdrowotnym. Brazylijczyk trenował z drużyną w piątek.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem