Sparing: Wygrana w Puławach

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski mierzyły się w środowe późne popołudnie z Wisłą w Puławach. Pierwszoligowiec wystąpił w nieco eksperymentalnym składzie. Radzynianie nawiązali walkę z wyżej notowanym rywalem i od 22. minuty po golu Adisona prowadzili. Niedługo potem wyrównał Szymon Wiejak. W drugiej połowie wynik ustalił Piotr Zmorzyński, który wykorzystał rzut karny.

Spotkanie rozgrywane na ośnieżonej bocznej płycie puławskiego stadionu MOSiR od początku obfitowało w sporo sytuacji podbramkowych. Dwukrotnie Mateusza Baranowskiego próbował pokonać Rafał Borysiuk, jednak młody bramkarz puławian radził sobie z tymi próbami. Po drugiej stronie bliscy otwarcia wyniku byli testowani przez Wisłę napastnicy. W 22. minucie długie zagranie z lewej strony dostał Adison, który ominął Baranowskiego i skierował piłkę do siatki. Po chwili, raz jeszcze z lewej flanki, do Brazylijczyka trafiło dobre dośrodkowanie, którego nie potrafił jednak zamienić na gola. Od 29. minuty było po 1, po tym jak Szymon Wiejak wykończył akcję Karola Kality. Bramka na 2:1 padła po indywidualnej akcji Piotra Zmorzyńskiego, który został sfaulowany w polu karnym, a po chwili wykorzystał „jedenastkę".