ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Dwa kolejne nabytki Orląt

Udostępnij

Krystian PutonKrystian Puton (na zdjęciu; ostatnio bez klubu, wcześniej Radomiak Radom) i jego imiennik Stolarczyk (Cosmos Nowotaniec) podpisali półroczne umowy z Orlętami-Spomlek Radzyń Podlaski. 

Skrzydłowy Krystian Puton posiada najciekawsze CV spośród sprowadzonych przez nasz klub w zimowym oknie transferowym piłkarzy. 25-letni zawodnik grał przez całą dotychczasową przygodę z piłką w Radomiaku Radom, z którym występował w II lidze (zaliczył na tym szczeblu rozgrywek 60 spotkań). W 2014 roku Puton doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go z gry na rok. Od kwietnia 2016 nowy nabytek naszej drużyny nie rozegrał oficjalnego spotkania. 

Krystian Stolarczyk to wychowanek GKS-u Bełchatów, w barwach którego występował między innymi w Młodej Ekstraklasie. 23-letni środkowy obrońca ma za sobą grę na szczeblu wyższym niż III liga - przed dwoma laty na pół roku związany był z Górnikiem Wałbrzych. Ostatnio stoper, który będzie rywalizował o miejsce w składzie z Adrianem Zarzeckim i Mateuszem Konaszewskim, występował w Jarocie Jarocin, grającej w grupie II III ligi. 

 

Komentarze   

+14 #10 RE: Dwa kolejne nabytki OrlątPablo 2017-02-10 14:41
Spokojnie panowie, dajcie im szanse, a nie z góry zakładacie przydatność zawodników do zespołu. Zobaczycie Krystiana Putona w akcji to szybko zmienicie zdanie - nie grał niecały rok, a nie jak ktoś tu wspomniał 2 lata. Potencjał ma ogromny. Adison to tez duże wzmocnienie. Przestańcie oczerniać bo to nie pomoże w utrzymaniu, wystarczy poczytać co piszecie a od razu się odechciewa wychodzić na boisko. Trzeba się zjednoczyć!
Cytować
+9 #9 prośbaprezes 2017-02-09 21:34
proszę szanownych panów o niewypisywanie totalnych bzdur w tematach w których nie posiadają jakiejkolwiek wiedzy opartej na sprawdzonych informacjach np: wynagrodzenia piłkarzy w Orletach
Cytować
+11 #8 RE: Dwa kolejne nabytki Orlątjunior 2017-02-09 17:24
Bilet słuchaj ,jakby Zuber miał 3 to na pewno by nie odszedł.Takich pieniędzy w Radzyniu to może się spodziewać tylko Panek.
Cytować
+8 #7 KlubRalph 2017-02-09 15:10
Spokojnie dajmy się wkomponować nowym w zespół:) Utrzymamy się potem modernizacja stadionu i upragnione boisko sztuczne do sparingów i zadaszenie dla kibiców powstanie. Na wszystko potrzeba czasu:) Wierze w zespół, trenera i działaczy!:)
Cytować
-18 #6 RE: Dwa kolejne nabytki Orlątbilet123 2017-02-09 14:29
Cytuję Rufuz:
Bilet123 Wez ty sie lepiej nie odzywaj. Internetowy znawca

jakie oko do transferów ma trener panek pokazują wyniki Cytuję junior:
Trener sprowadza takich zawodników na jakich jest kasa .Ale popieram nie są to wzmocnienia .Czas pokarze.

kasa-żuber miał ponad 3 podstawy,mało?3 razy tyle cio najlepszy radzyniak-zarze cki
Cytować
+1 #5 RE: Dwa kolejne nabytki Orlątjunior 2017-02-09 14:03
Trener sprowadza takich zawodników na jakich jest kasa .Ale popieram nie są to wzmocnienia .Czas pokarze.
Cytować
-14 #4 NowiJa 2017-02-09 13:34
Nie martw się bilet. W Radzyniu staną się gwiazdami i sprzedamy ich z zarobkiem :lol:
Cytować
+2 #3 RE: Dwa kolejne nabytki OrlątRufuz 2017-02-09 12:54
Bilet123 Wez ty sie lepiej nie odzywaj. Internetowy znawca
Cytować
-2 #2 p.s.bilet123 2017-02-09 10:38
przepraszam pisałem słownikiem.powi nno byc adison,kalita i bednara
Cytować
-4 #1 ?bilet123 2017-02-08 21:24
Trenerze ma jesieni ściągnął Pan 6 cudakow został jeden.Teraz widzę kolejni-kontuzj owany Alison. ,nie łapiąc się w Świdniku Kalina. ,nie grający od 2 lat w piłkę Puton i rezerwowy z 3 ligi Stolarczyk (300 minut w całej rundzie).do tego niczym nie wyróżniający się w Tomaszowie Geborys i rezerwowy w najsłabszym od lat Motorze Bednarz. DOKĄD ZMIERZAMY TRENERZE. ? prostą drogą do 4 ligi?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem