ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Dwóch radzynian w kadrze na UEFA Regions Cup

Udostępnij

Bramkarz Krzysztof Stężała oraz środkowy obrońca Mateusz Konaszewski zostali powołani do reprezentacji Lubelskiego ZPN na dwumecz z reprezentacją Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w ramach UEFA Regions Cup 2017. Spotkania te odbędą się 25 kwietnia oraz 10 maja.

Regions Cup to inicjatywa, zapoczątkowana w 1999 roku. W spotkaniach amatorów (w warunkach uczestnictwa w UEFA RC widnieją między innymi konieczność braku gry kiedykolwiek w Ekstraklasie, I i II lidze oraz brak zawodowego kontraktu) spotykają się różne regiony, zrzeszone w UEFA. Pod koniec wiosny przeprowadzane są makroregionalne eliminacje, a następnie krajowe finały. W lecie poszczególne regiony z całej Europy spotykają się w spotkaniach międzynarodowych. Przed dwoma laty (turniej rozgrywa się co 24 miesiące) w rozgrywkach triumfował Region Wschodni z Irlandii.

Reprezentacja Lubelskiego ZPN zagra w dwumeczu półfinałowym z Małopolskim ZPN. Po ewentualnym awansie, drużyna z Lubelszczyzny w dniach 24 (lub 31) maja i 7 czerwca zmierzy się z lepszym z pary Świętokrzyskie - Podkarpackie. 

Pełna lista powołanych W TYM MIEJSCU.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem