Umiarkowanie szczęśliwi

Umiarkowanie szczęśliwiWczorajsze spotkanie pomiędzy Orlętami - Spomlek Radzyń Podlaski a Resovią Rzeszów zakończyło się remisem 0:0. Nasza ekipa wraz z trenerem, jak sam tytuł wskazuje, była po meczu umiarkowanie szczęśliwa. Trzeba jednak pamiętać, że mierzyła się z jedną z najlepszych drużyn trzeciej ligi.

Należy przyznać, że pierwsza połowa meczu należała do Resovii. Stało się tak - być może - dlatego, że zabrakło nam optymizmu i wiary w swoje możliwości. Trema rozgrywania zawodów z tak dobrym przeciwnikiem wzięła niestety górę. Dopiero po przerwie w nasze Orlęta wstąpiła wiara i przekonanie, że goście są w stanie pokonać Resovię. Udało się stworzyć kilka sytuacji, które powinniśmy zamienić na bramki. Na szczególną uwagę zasługuje okazja z 91. minuty, kiedy Wojciech Hołoweńko zmarnował szansę sam na sam z bramkarzem rywali. Po strzale napastnika radzynian piłka minimalnie minęła słupek.

Poniżej na filmiku przedstawiamy przebieg meczu i konferencji prasowej.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej do obejrzenia na telebimie w Kawiarence Sportowej całego spotkania z Resovią w dniu 1 października (wtorek) o godz. 19.

Resovia Rzeszów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:0

Resovia: Pietryka - Szkolnik, Domoń, Fedan (46 Jaroch), Kaliniec, Madeja (78 Buczek), Miazga (46 Brągiel), Świechowski, Nikanowycz, Cempa, Ogrodnik (62 Bereś)

Orlęta: Ciok - Leszkiewicz, Kazubski, Łakomy, Komar, Grajek, Ptaszyński (91 Kot), Tymosiak (87 Zarzecki), Zmorzyński, Struk (66 Król), Rusiecki (82 Hołoweńko)

Kartki: Kaliniec (żółta), Domoń (żółta), Nikanowycz (żółta), Buczek (żółta), Szkolnik (żółta) - Leszkiewicz (żółta)

Sędzia: Piotr Burak (Zamość)