Nieudany koniec rundy

Źle zakończyli rundę jesienną sezonu 2017/2018 piłkarze Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski. Podopieczni Damiana Panka ulegli w Tarnowie tamtejszej Unii 0:3 (0:3). Spotkanie rozstrzygnęło się już przed przerwą, na którą radzynianie schodzili z bagażem trzech straconych bramek.

KOMENTARZ TRENERA (za Lubsport.pl):

Damian Panek: - Najlepszym podsumowaniem tego meczu jest jego wynik. Wiedzieliśmy, że na boisku Unii Tarnów będzie grząsko i spodziewaliśmy się zalegającej wody. Byliśmy na to wszystko przygotowani. Pierwsza połowa pokazała nam, że nie jesteśmy do końca zdeterminowani. Nie przegraliśmy spotkania cechami wolicjonalnymi, bo tego nam nie zabrakło, ale walką fizyczną. Gospodarze lepiej czuli się na swoim terenie, czego konsekwencją były nasze proste błędy. W przerwie dokonałem trzech zmian, bo to już była walka o przetrwanie. Druga połowa wyglądała lepiej w naszym wykonaniu, ale jej wynik zdeterminował rezultat z pierwszej części spotkania.

Unia Tarnów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:0 (3:0)
Bramki: Dawid Sojda 16', Damian Lubera 31', 37'

OrlętaStężała – Kiczuk, Stolarczyk, Zarzecki, Szymala – Ciborowski, Kot (75′ Melnyczuk), Wiejak (46′ Rycaj), Puton (46′ Kalita), Zmorzyński – Myśliwiecki (46′ Zawierucha).