ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Arek Korolczuk jedzie na testy do Gliwic

Udostępnij

Niespełna 16-letni zawodnik juniorów młodszych i seniorów naszego klubu otrzymał zaproszenie na testy z GKS Piast Gliwice. Arkadiusz Korolczuk będzie przebywał na Górnym Śląsku od czwartku 7 grudnia do soboty 9 grudnia. - Potrenuje z juniorami starszymi i młodszymi. Czeka go sparing z GKS-em Tychy w grupie juniorskiej. Gliwiczanie chcą go zobaczyć na tle swojej młodzieży. To pierwszy tego typu wyjazd dla Arka - tłumaczy Rafał Borysiuk, trener juniorów młodszych naszego klubu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 187 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem