ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Piotr Zmorzyński w Wiśle Puławy

Udostępnij

Piotr Zmorzyński w najbliższej rundzie nie będzie reprezentował barw naszego klubu. Niespełna 24-letni lewoskrzydłowy podpisał 2-letni kontrakt z Wisłą Puławy, występującą w II lidze. „Bulwa" był testowany przez Bohdana Bławackiego na przełomie listopada i grudnia. W trakcie tygodniowych sprawdzianów spodobał się ukraińskiemu szkoleniowcowi na tyle, by drugoligowiec zdecydował się podpisać z nim kontrakt. Wychowanek naszego klubu rozegrał dla biało-zielonych 192 spotkania na poziomie III ligi, w których strzelił 24 gole. Dziękujemy Piotrkowi za dotychczasowe występy z herbem Orląt na piersi!

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 176 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem