ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Orlęta na remis z Victorią Sulejówek

Udostępnij

Victoria SulejówekOrlęta-Spomlek Radzyń Podlaski zremisowały z Victorią w Sulejówku 1:1. Gola dla naszej drużyny zdobył Karol Kalita. Piotr Krawczyk i Michał Panufnik są bliscy dołączenia do naszej drużyny na zasadzie wypożyczenia z Pogoni Siedlce. Damian Panek widzi w składzie także Wołodję Papikjana z GKS-u II Bełchatów.

 

Komentarz trenera

Damian Panek: - Wyglądało to przyzwoicie. W końcu było widać, że w tygodniu zeszliśmy z obciążeń, przez co była widoczna chęć do gry u chłopaków. Ponadto na plus była pogoda, bardzo mocny przeciwnik i świetnie przygotowane boisko. Mankamentów niestety również się nie ustrzegliśmy, ale generalnie drużyna spełniła przedmeczowe założenia. Był to bardzo pożyteczny sparing. Przede wszystkim budujące jest to, że wcześniej kontuzjowani zawodnicy wrócili do zdrowia i dziś również obyło się bez urazów. Trzeba z optymizmem patrzeć na kolejne tygodnie. Jakub Kaganek, Cezary Demianiuk, co było wiadomo wcześniej, oraz Piotr Krawczyk i Michał Panufnik są naszymi zawodnikami. Zostawiamy też u nas Wołodję Papikjana. Dziś testowaliśmy dwóch skrzydłowych. Jeden jest widziany przez nas w kadrze, ale wszystko rozstrzygnie się po rozmowach z zarządem. Arka Korolczuka zatrzymały sprawy prywatne, Krzysiek Stężała i Krystian Stolarczyk odpoczywali. 

Victoria Sulejówek – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1 (1:1)
Bramki: ? 15′ – Karol Kalita 23′

Orlęta: Nowacki – Ciborowski (46′ Kaganek), Panufnik (75′ Kiczuk), Zarzecki, Szymala - zawodnik testowany I (46′ Rycaj), Kot, Krawczyk (46′ Papikjan), Puton (70′ Kalita), zawodnik testowany II - Kalita (46′ Demianiuk).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 200 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem