ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Remis w Lubartowie

Udostępnij

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski zremisował w Lubartowie z tamtejszym Lewartem 3:3. Gole dla naszej drużyny strzelali Krystian Puton, Piotr Krawczyk i Karol Kalita. Za tydzień podopieczni Damiana Panka mają zmierzyć się z JKS-em 1909 Jarosław w rozgrywkach ligowych. Jeśli te zawody storpeduje pogoda, biało-zieloni zagrają z Huraganem Międzyrzec Podlaski w 1/8 finału Pucharu Polski BOZPN (11 marca, 15:30, sztuczne boisko w Białej Podlaskiej).

Komentarz trenera

Damian Panek: - Brakuje nam koncentracji w momentach, gdy dominujemy nad przeciwnikiem i prowadzimy wysoko. Dobrze, że to był tylko sparing. Drużyna grała chwilami nieodpowiedzialnie. Lewart grał na swojej połowie, wychodził z groźnymi kontrami praktycznie jednym lub dwoma zawodnikami. W nasze poczynania wkradła się nonszalancja, której nie wyobrażam sobie w spotkaniach mistrzowskich. Liga zbliża się coraz większymi krokami. Mamy materiał do pracy i w przyszłym tygodniu popracujemy nad tymi aspektami. Narazie szwankuje nasza organizacja gry. Wchodzimy w okres – choć nie weim czy liga zacznie się już za tydzień – gdy należy pracować nad szybkością i dynamiką, czego brakowało. Jestem zadowolony, że obyło się bez urazów. Mam nadzieję, że pogoda się poprawi jak najszybciej, bo chcielibyśmy wejść na boisko trawiaste. Maksymilian Brzosko jest bliski pozostania w naszej drużynie. 

Lewart Lubartów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:3 (0:0)
Bramki: Michał Zuber x2, Karol Bujak – Krystian Puton, Piotr Krawczyk, Karol Kalita

Lewart: Parzyszek – Pęksa, Ponurek, Turewicz, Piasek – A. Pikul, D. Pikul, Pokrywka, Bujak, Szkutnik – Zuber oraz Michna, Mitura, Iskierka, Dunda, Terlecki.

Orlęta: Nowacki (60′ Stężała) – Ciborowski, Kiczuk, Zarzecki, Szymala – Kaganek, Kot, Krawczyk, Puton, Brzosko - Demianiuk oraz Rycaj, Kalita, Panufnik.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 200 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem