Remis w Skawinie

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski bezbramkowo zremisowały w Skawinie z Wiślanami Jaśkowice, przedłużając tym samym serię bez porażek do trzech spotkań. W następnej kolejce, 14 kwietnia o 15:00, radzynianie podejmą na własnym boisku Wisłę Sandomierz. Więcej informacji wkrótce.

Sobotnie spotkanie nie obfitowało w zbyt wiele okazji pod bramkami i było - jak przyjęło mówić się o niezbyt ciekawych potyczkach - meczem walki. W pierwszej połowie do strzałów z 18 metrów doszli Krystian Puton i Cezary Demianiuk. Po przerwie dominowały stałe fragmenty gry. - W tygodniu pracowaliśmy nad defensywnymi rzutami rożnymi i wolnymi. Doskonale wiedzieliśmy, że Wiślanie są w tym elemencie mocni. Podobnie było też w przypadku naszego przeciwnika - podsumowuje Damian Panek.

Kolejną ekipą, która przyjedzie do Radzynia, jest Wisła Sandomierz. Na ten mecz zapraszamy 14 kwietnia o 15:00.

Wiślanie Jaśkowice - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:0

Orlęta-Spomlek: Stężała - Ciborowski, Kiczuk, Panufnik, Szymala - Rycaj (88' Stolarczyk), Kot, Krawczyk (85' Korolczuk), Puton, Demianiuk (66' Kalita) - Stanisławski.