Zaledwie pięć punktów na osiemnaście możliwych zdobyły w weekend drużyny młodzieżowe naszego klubu. Poniżej pełne podsumowanie sobotnich i niedzielnych gier wraz ze składami i komentarzami trenerów.

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Wisła Puławy 1:2 (0:0)
Bramka dla Orląt: Oskar Siwek 58'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśy - Adrian Pinkus, Grzegorz Kot, Piotr Zieliński (57' Artur Nowacki), Mikołaj Golec, Kacper Fijałek, Dominik Rycaj (55' Jędrzej Dudek), Krystian Pawlina, Maciej Orzechowski (80' Kacper Semeniuk), Oskar Siwek, Piotr Madejski.
Edmund Koperwas: Wisła Puławy była od nas lepsza, miała przewagę w posiadaniu piłki, zwłaszcza przed przerwą. Brakowało im klarownych sytuacji. W drugiej połowie mieliśmy trzy stuprocentowe sytuacje, pewnie przy wyniku 1:1 strzelając drugiego gola, byśmy nie przegrali. Szkoda. Z przebiegu meczu, puławianie prezentowali się lepiej, ale to my mieliśmy klarowniejsze okazje. Żal szczególnie tej Krystiana Pawliny, gdy z dwóch-trzech metrów do pustej bramki uderzył w poprzeczkę.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Wisła Puławy 3:1 (1:0)
Bramki dla Orląt: strzelcy wkrótce
Orlęta-Spomlek: skład wkrótce
Rafał Borysiuk: Mecz był wyrównany. Momentami i Wisła tworzyła sobie dobre okazje. Mimo wszyskto uważam, że wygraliśmy zasłużenie. Boisko nie sprzyjało grze w piłkę, a obie drużyny to lubią. Nawierzchnia była fatalna i uniemożliwiała wymianę choćby trzech podań. Strzeliliśmy gola po ładnej akcji Janka Bożyma. Po przerwie poprawiliśmy na 2:0, potem mieliśmy rzut karny, którego nie wykorzystaliśmy. Po kontaktowej bramce pojawiła się nerwówka, ale po kilku chwilach trafiliśmy z rzutu wolnego. Wtedy doszło do bardzo niemiłej sytuacji... Bramkarz gości doznał groźnego urazu, miał problemy z oddychaniem. Przyjechała po niego karetka, mecz został przerwany na 20 minut. Została mu udzielona pomoc i mam nadzieję, że wszystko z nim jest dobrze. Przez ostatnie 12 minut obie strony grały na przetrwanie, jedni i drudzy przeżywali tę sytuację. Wygrana cieszy. Gramy rok młodszym zespołem, a wyglądamy naprawdę dobrze.

OSiR Biłgoraj - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:0