ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Znamy terminarz III ligi na kolejny sezon

Udostępnij

Z Motorem Lublin na wyjeździe ligę zainaugurują seniorzy Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski. Podopieczni Rafała Borysiuka na samym początku sezonu zmierzą się także z faworytami ligi, KSZO 1929 Ostowiec Świętokrzyski, Stalą Rzeszów czy Chełmianką Chełm.

 

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia 

Wisła Puławy - Wisła Sandomierz 
Czarni Połaniec - Podlasie Biała Podlaska 
Hutnik Kraków - Spartakus Daleszyce 
Sokół Sieniawa - Soła Oświęcim 
Stal Kraśnik - Avia Świdnik 
Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wiślanie Jaśkowice 
Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ 

Kolejka 2 - 15 sierpnia 

Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm 
Wiślanie Jaśkowice - Stal Rzeszów 
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Avia Świdnik - Motor Lublin 
Soła Oświęcim - Stal Kraśnik 
Spartakus Daleszyce - Sokół Sieniawa 
Podlasie Biała Podlaska - Hutnik Kraków 
Wisła Puławy - Czarni Połaniec 

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia 

Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz 
Hutnik Kraków - Wisła Puławy 
Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska 
Stal Kraśnik - Spartakus Daleszyce 
Motor Lublin - Soła Oświęcim 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik 
Stal Rzeszów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 
Chełmianka Chełm - Wiślanie Jaśkowice 
Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska 

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia 

Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Wiślanie Jaśkowice - Podhale Nowy Targ 
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm 
Avia Świdnik - Stal Rzeszów 
Soła Oświęcim - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Spartakus Daleszyce - Motor Lublin 
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 
Wisła Puławy - Sokół Sieniawa 
Czarni Połaniec - Hutnik Kraków 

Kolejka 5 - 29 sierpnia 

Hutnik Kraków - Wisła Sandomierz 
Sokół Sieniawa - Czarni Połaniec 
Stal Kraśnik - Wisła Puławy 
Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Spartakus Daleszyce 
Stal Rzeszów - Soła Oświęcim 
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 
Podhale Nowy Targ - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wiślanie Jaśkowice 

Kolejka 6 - 1-2 września 

Wisła Sandomierz - Wiślanie Jaśkowice 
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ 
Soła Oświęcim - Chełmianka Chełm 
Spartakus Daleszyce - Stal Rzeszów 
Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Wisła Puławy - Motor Lublin 
Czarni Połaniec - Stal Kraśnik 
Hutnik Kraków - Sokół Sieniawa 

Kolejka 7 - 8-9 września 

Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz 
Stal Kraśnik - Hutnik Kraków 
Motor Lublin - Czarni Połaniec 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Puławy 
Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 
Chełmianka Chełm - Spartakus Daleszyce 
Podhale Nowy Targ - Soła Oświęcim 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik 
Wiślanie Jaśkowice - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 

Kolejka 8 - 15-16 września 

Wisła Sandomierz - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 
Avia Świdnik - Wiślanie Jaśkowice 
Soła Oświęcim - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Spartakus Daleszyce - Podhale Nowy Targ 
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 
Wisła Puławy - Stal Rzeszów 
Czarni Połaniec - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Hutnik Kraków - Motor Lublin 
Sokół Sieniawa - Stal Kraśnik 

Kolejka 9 - 22-23 września 

Stal Kraśnik - Wisła Sandomierz 
Motor Lublin - Sokół Sieniawa 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Hutnik Kraków 
Stal Rzeszów - Czarni Połaniec 
Chełmianka Chełm - Wisła Puławy 
Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Spartakus Daleszyce 
Wiślanie Jaśkowice - Soła Oświęcim 
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 

Kolejka 10 - 29-30 września 

Wisła Sandomierz - Avia Świdnik 
Soła Oświęcim - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 
Spartakus Daleszyce - Wiślanie Jaśkowice 
Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Wisła Puławy - Podhale Nowy Targ 
Czarni Połaniec - Chełmianka Chełm 
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 
Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Stal Kraśnik - Motor Lublin 

Kolejka 11 - 6-7 października 

Motor Lublin - Wisła Sandomierz 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Kraśnik 
Stal Rzeszów - Sokół Sieniawa 
Chełmianka Chełm - Hutnik Kraków 
Podhale Nowy Targ - Czarni Połaniec 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Puławy 
Wiślanie Jaśkowice - Podlasie Biała Podlaska 
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Spartakus Daleszyce 
Avia Świdnik - Soła Oświęcim 

Kolejka 12 - 13-14 października 

Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 
Spartakus Daleszyce - Avia Świdnik 
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 
Wisła Puławy - Wiślanie Jaśkowice 
Czarni Połaniec - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Hutnik Kraków - Podhale Nowy Targ 
Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm 
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 
Motor Lublin - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 

Kolejka 13 - 20-21 października 

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz 
Stal Rzeszów - Motor Lublin 
Chełmianka Chełm - Stal Kraśnik 
Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Hutnik Kraków 
Wiślanie Jaśkowice - Czarni Połaniec 
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Wisła Puławy 
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 
Soła Oświęcim - Spartakus Daleszyce 

Kolejka 14 - 27-28 października 

Wisła Sandomierz - Spartakus Daleszyce 
Podlasie Biała Podlaska - Soła Oświęcim 
Wisła Puławy - Avia Świdnik 
Czarni Połaniec - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 
Hutnik Kraków - Wiślanie Jaśkowice 
Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Stal Kraśnik - Podhale Nowy Targ 
Motor Lublin - Chełmianka Chełm 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów 

Kolejka 15 - 3-4 listopada 

Stal Rzeszów - Wisła Sandomierz 
Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Podhale Nowy Targ - Motor Lublin 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Kraśnik 
Wiślanie Jaśkowice - Sokół Sieniawa 
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Hutnik Kraków 
Avia Świdnik - Czarni Połaniec 
Soła Oświęcim - Wisła Puławy 
Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska 

Kolejka 16 - 10-11 listopada 

Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska 
Wisła Puławy - Spartakus Daleszyce 
Czarni Połaniec - Soła Oświęcim 
Hutnik Kraków - Avia Świdnik 
Sokół Sieniawa - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 
Stal Kraśnik - Wiślanie Jaśkowice 
Motor Lublin - Wólczanka Wólka Pełkińska 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ 
Stal Rzeszów - Chełmianka Chełm 

Kolejka 17 - 17-18 listopada 

Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz 
Podhale Nowy Targ - Stal Rzeszów 
Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Wiślanie Jaśkowice - Motor Lublin 
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 
Avia Świdnik - Sokół Sieniawa 
Soła Oświęcim - Hutnik Kraków 
Spartakus Daleszyce - Czarni Połaniec 
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Puławy 

Komentarze   

0 #1 terminarz44 2018-07-04 12:42
No to ładny początek rozgrywek będą miały Orlęta. :oops:
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem