Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (29.09)

Młodzież Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski ma za sobą kolejny weekend w ligach wojewódzkich. Po raz drugi z rzędu radzynianie dopisali sobie do konta sześć punktów - wygrane w Lublinie odnieśli juniorzy. W małych derbach Orlęta Łuków okazały się za silne dla trampkarzy i młodzików Orląt.

Juniorzy starsi
Widok Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:3 (1:2)
Bramki dla Orląt: Mikołaj Golec 24', Piotr Włoszek 37', 60'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Piotr Zieliński, Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Piotr Madejski, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski, Dominik Rycaj, Kacper Semeniuk (55' Grzegorz Kot), Piotr Włoszek, Krystian Zając.
Czerwona kartka: Grzegorz Kot 90'
Edmund Koperwas

Widok Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:4 (0:2)
Bramki dla Orląt:
Piotr Kuźma 30', Dawid Niedźwiecki 33', Kacper Kania 51', Kacper Musiatowicz 79'
Orlęta-Spomlek: Bartosz Klebaniuk - Maciej Król, Patryk Burda, Bartosz Idzikowski, Przemysław Jaworski, Kacper Kania, Piotr Kuźma (77' Piotr Sadowski), Dawid Mitroniuk (60' Bartek Siepień), Jakub Mainusz, Kacper Musiatowicz, Dawid Niedźwiecki.
Artur Idzikowski

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 0:5
(0:4)
Orlęta-Spomlek: Michał Nowosz - Michał Przekaziński, Mateusz Sierpień, Damian Dragan, Aleks Głos, Kacper Głos, Ziemowit Niewęgłowski, Cyprian Wardziak, Mateusz Waszczuk, Mateusz Zień, Sebastian Zinko oraz Kacper Aleksandrowicz, Sebastian Baryła, Jakub Belniak, Bartłomiej Kowalski, Jakub Kowalski, Adrian Kułak, Jan Łaskarzewski.
Sebastian Żądełek

Młodzicy starsi
Orlęta Łuków - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:1
(1:1)
Bramka dla Orląt: Maciej Bujak 15'
Orlęta-Spomlek: Fabian Borysiuk - Maciej Bujak, Jakub Kolęda, Wiktor Ładny, Igor Melchior, Mikołaj Mitura, Kacper Pasek, Wiktor Paszkowski, Szymon Wołek oraz Denis Sadowski, Maciej Kiryluk, Bartosz Suśniak, Karol Białek, Jan Burdon, Deniz Kaya, Rafał Ochnio, Jakub Pawłowski.
Daniel Syta

Młodzicy młodsi
Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 5:1 (1:1)
Bramka dla Orląt: Jakub Koprianiuk 24'
Orlęta-Spomlek: Łukasz Kublicki - Gerard Gmiter, Michał Grzejdak, Wojciech Kaliszuk, Jakub Koprianiuk, Aleksander Muniowski, Michał Osior, Kacper Palica, Karol Uchaniuk oraz Kacper Falkowski, Marcin Kałuski, Kacper Mańko, Błażej Niewęgłowski, Krzysztof Parys, Eryk Strzelecki, Jakub Świderski, Kacper Zieliński.
Fabian Ciok: Pod koniec pierwszej połowy objęliśmy prowadzenie, a w końcówce straciliśmy bramkę po własnym błędzie. Na początku drugiej połowy dwukrotnie traciliśmy gole po rzutach wolnych praktycznie z obrębu pola karnego. Przy stanie 3:1 nieco się podłamaliśmy, to zmieniło przebieg meczu. Z biegiem czasu rywal prezentował się coraz lepiej, ale generalnie, a zwłaszcza w pierwszej połowie, jestem dumny z postawy swojej drużyny. Oprócz gola mieliśmy swoje okazje, ale niestety ich nie wykorzystaliśmy.