ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Na zakończenie ze Stalą Kraśnik

Udostępnij

Kończą się trzecioligowe zmagania w grupie lV. W ostatniej kolejce rozgrywek na boisku w Radzyniu Orlęta będą gościć Fabryczny Klub Sportowy Stal Kraśnik.

 

Drużyna z Kraśnika po trzech sezonach czwartoligowej kwarantanny przed obecnymi rozgrywkami powróciła do 3 ligi pozostawiając wśród pokonanych bardzo faworyzowany zespół Hetmana Zamość. Po uzyskaniu awansu z prowadzenia kraśnickiej drużyny zrezygnował były zawodnik Orląt Daniel Szewc , działacze sięgnęli po znanego z występów w naszej drużynie Jarosława Pacholarza. Nowy trener ma nadspodziewanie dobre wyniki. Prowadzona przez niego drużyna ugrała 25 punktów i zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli , pokonała m.in: Hutnika Kraków , KSZO Ostrowiec Świętokrzyski czy Chełmiankę Chełm. Trzeba dodać , że w Stali oprócz Daniela Szewca gra dwóch byłych zawodników radzyńskiego zespołu - Damian Pietroń i Łukasz Mazurek oraz niedoszły reprezentant Orląt wychowanek MUKS Kraśnik Filip Drozd. W trzech ostatnich spotkaniach ligowych kraśnicki zespół dostał lekkiej zadyszki, przegrał u siebie z Podhalem, zremisował w Wólce Pełkińskiej , w ostatnim meczu na własnym boisku zremisował z Wiślanami Jaśkowice. Należy zwrócić uwagę na dość silną i bramkostrzelną formację pomocy , były zawodnik m.in Znicza Pruszków i Motoru Lublin wychowanek MUKS Kraśnik Rafał Król zdobył 10 goli zaś Daniel Szewc ma pięć trafień na koncie, pozyskany z Avii Świdnik Adam Nowak dwukrotnie trafiał do bramki rywali. Pięć goli zdobył dziewiętnastoletni napastnik Arkadiusz Maj. Ostatnie trzecioligowe pojedynki pomiędzy Orlętami a Stalą w sezonie 2014/15 przynisły cztery punkty naszemu zespołowi, w Kraśniku był remis 0 : 0 , w Radzyniu po bramce Adisona w 10 minucie wygrali gospodarze 1 : 0.

Po wyjazdowym meczu w Sieniawie u podopiecznych trenera Rafała Borysiuka było widać sportową złość i ogromny niedosyt . Bardzo dobry występ naszej drużyny na Podkarpaciu przyniósł , bez roztrząsania przyczyn, tylko jeden punkt. Jeżeli radzyńscy piłkarze w najbliższym pojedynku zagrają na poziomie prezentowanym w spotkaniach z Hutnikiem Kraków i Sokołem Sieniawa oraz poprawią skuteczność to wynik ostatniego meczu w rundzie jesiennej powinien być zadowalający a " mistrz remisów"- drużyna Orląt może pozostać niepokonana na swoim boisku. Należy przypomnieć, że zespół z Radzynia w ostatnich ośmiu kolejkach ligowych nie doznał porażki.

Sympatyków piłki nożnej zapraszamy na ulicę Warszawską 77 aby obejrzeć na żywo ostatni mecz przed zimową przerwą ze Stalą Kraśnik w dniu 17 listopada 2018 roku godzina 13.oo.

Planujemy relację tekstową.

Adam Kułak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem