Wygrana w Sulejówku

Po raz drugi tej zimy piłkarze Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski zwyciężyli w grze kontrolnej. W sobotę podopieczni Rafała Borysiuka ograli w Sulejówku tamtejszą Victorię 3:0 (2:0). Pierwszy i trzeci gol to trafienia samobójcze. Bramkę na 2:0 zdobył Rafał Kiczuk.

Komentarz trenera (za tygodnikiem Wspólnota)

Rafał Borysiuk: - W pierwszej połowie zdominowaliśmy przeciwnika. Po całym tygodniu zajęć treningowych bez kontaktu z dużym boiskiem, zawodnikom sprawiało bieganie po pełnowymiarowej murawie. Później do głosu doszła Victoria. Liczyłem się z tym, gdyż na boisku przebywało dużo młodzieży urodzonej w 2002 roku. Najważniejsze, że "złapali" kolejne minuty w seniorach, a poza tym nie dali sobie strzelić gola. Fajnie to wyglądało. Trzeba się cieszyć z wygranej. Niby wynik jest sprawą drugorzędną, jednak każdy triumf raduje i buduje atmosferę w zespole

Victoria Sulejówek - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:3 (0:2)
Bramki: Rafał Parobczyk 25' (samobójcza), Rafał Kiczuk 30', Łukasz Uthke-Nowak 48' (samobójcza)

Orlęta-Spomlek: Stężała (65' Klebaniuk) - Ciborowski, Kiczuk, Kursa (65' Jaworski), Szymala, A. Kot (80' G. Kot), Panufnik (65' Bożym), Kalita (46' Rycaj), Zaręba (46' Waniowski), Ilczuk (75' Musiatowicz), Wojczuk (85' Kania).