Podsumowanie statystyczne trzeciej ligi

Dzisiaj przygotowaliśmy dla czytelników naszej strony miłą niespodziankę. Dzięki kolegom z portalu www.90minut.pl prezentujemy podsumowanie statystyczne trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej. Zapraszamy do lektury!

redarrowl.gif W 144 meczach zdobyto 393 gole, co daje średnią 2,729 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 215 goli (55%), a goście 178 goli (45%). W I połowach meczów strzelono 173 gole (44%), a w II połowach 220 goli (56%).

redarrowl.gif Gospodarze wygrali 63 mecze (44%), padło 29 remisów (20%), a goście wygrali 52 mecze (36%).

0-1 - 17 razy, 1-0 - 14 razy, 1-1 - 14 razy, 2-0 - 13 razy, 0-2 - 11 razy, 0-0 - 11 razy, 3-1 - 8 razy, 1-3 - 7 razy, 2-1 - 6 razy, 2-2 - 4 razy, 3-2 - 4 razy, 4-1 - 4 razy, 1-2 - 3 razy, 1-4 - 3 razy, 0-3 - 3 razy, 2-3 - 3 razy, 3-0 - 3 razy, 4-0 - 2 razy,6-0 - 2 razy, 4-2 - 2 razy, 5-0 - 1 raz, 7-1 - 1 raz, 2-4 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 4-3 - 1 raz, 5-1 - 1 raz, 2-5 - 1 raz, 7-0 - 1 raz, 1-7 - 1 raz, 0-4 - 1 raz,

sobota - 56 razy (39%) - średnio 400 widzów

redarrowl.gif W rozgrywkach pokazano 697 żółtych kartek i 56 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,84 żółtej i 0,389 czerwonej kartki na mecz.

redarrowl.gif W rozgrywkach podyktowano 42 karne, z których wykorzystano 29, co daje skuteczność 69%.

redarrowl.gif Średni wiek zawodnika: 23 lata, 249 dni. Średni wiek strzelca: 24 lata, 196 dni.

12 razy - ŁUKASZ RAMIANADRIAN SZYSZKA
11 razy - Paweł HassMarcin LachowiczPaweł PliszkaRadosław Stanisz
10 razy - Paweł FornalPaweł PoliniewiczDamian RusieckiPaweł SedlaczekDominik Struk
9 razy - Bartłomiej GliniakMichał JeleniewskiDominik KaraszewskiTomasz Kasperkowicz, Adrian KazekMichał KobiałkaPaweł MazurkiewiczBłażej OmańskiDawid PiganArkadiusz SmołaAlbert Telesz

13 razy - TARAS OWCZAR
11 razy - Kamil DroździelAdrian LigienzaBartłomiej Wasiluk
10 razy - Paweł AdamczykMichał BereśWojciech HołoweńkoMichał RajtarPaweł Rzeźnik, Michał SadłoKrzysztof Wrzosek
9 razy - Adrian ChłońKarol DobrzańskiPaweł FydrychŁukasz SawtyrukJaromir Skiba, Michał SłyszMarcin Szpański
8 razy - Mateusz JurczakMichał KaniewskiKamil KołodziejKonrad KrólŁukasz Lesiuk, Bartosz NiziołPatryk SłotwińskiKrystian SzuraDamian ŚcibiorTomasz TymosiakTomasz WiluszMaciej Wójtowicz

2 gole - Rafał BorysiukTomasz WalatPaweł Zięba
1 gol - Sebastian BrockiFilip DrozdTomasz GawrońskiArkadiusz GosaKamil GrelaBartosz KarwatKrystian KazekWaldemar KozyraPiotr ŁuczkaMichał MaciejewskiŁukasz Mazurek, Tomasz RyczekMaciej SaramakErwin SobiechKrzysztof SzpondKamil WalaszczykPiotr Wójcik

2 razy - PRZEMYSŁAW GAŁKA
1 raz - Paweł AdamczykBatataWojciech Białek IKrystian KazekBartosz MadejaMateusz OlszakOłeksandr SzałamajRafał TurczynKamil WalaszczykTomasz WalatPaweł Zięba

7 goli - MICHAŁ BEREŚ
6 goli - Arkadiusz Gosa
5 goli - Paweł AdamczykWojciech Białek IDawid CempaPrzemysław GałkaJacek Kusiak, Mateusz ŚwiechowskiPiotr Wójcik
4 gole - Sebastian BrockiPiotr Zmorzyński
3 gole - Marcin ChrzanowskiWojciech HołoweńkoMateusz JurczakRobert KazubskiMateusz OlszakTomasz RyczekJacek Tyburczy

5 goli - Wojciech Białek I
4 gole - Kacper KrawiecJacek KusiakDaniel SzewcMateusz ŚwiechowskiJacek Tyburczy, Kamil Walaszczyk

6 goli - MATEUSZ OLSZAK
5 goli - Paweł AdamczykWojciech Białek ITomasz Walat
4 gole - Bartłomiej BuczekFilip DrozdMateusz JurczakMateusz ŚwiechowskiPiotr Wójcik
3 gole - Dawid CempaMarcin ChrzanowskiArkadiusz GosaŁukasz GrombaSzymon Gruca, Bartosz KarwatKamil KołodziejBartosz NiziołTomasz RyczekSebastian SobolakRadosław SykałaDamian ŚcibiorJacek TyburczyAdam WiraszkaPiotr Zmorzyński

12 goli - PAWEŁ ADAMCZYKARKADIUSZ GOSA
11 goli - Filip Drozd
10 goli - Wojciech Białek I
9 goli - Michał BereśSebastian BrockiMateusz Olszak
8 goli - Przemysław GałkaMateusz ŚwiechowskiTomasz Walat

redarrowl.gif Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

83 minuty - BARTŁOMIEJ MIAZGA
105 minut - Tomasz Ryczek
109 minut - Arkadiusz Gosa
112 minut - Filip Drozd
117 minut - Paweł Adamczyk

1530 minut - PIOTR CISEKŁUKASZ GIERESZPIOTR HAJDUKPIOTR KUKULSKIJACEK PAŹDZIORDAMIAN PIETROŃMARCIN PIETRYKAMACIEJ SARAMAKDAMIAN SKAŁA,KRYSTIAN WRONA
1529 minut - Krystian Kazek
1522 minuty - Bartosz Drzystek
1519 minut - Piotr Fulara
1514 minut - Paweł KomarPiotr Łuczka

9 kartek - ADRIAN BURAK
8 kartek - Karol AdamiakMichał DenisTomasz GawrońskiPiotr LitwiniukŁukasz Młynarski, Krzysztof Sierżęga
7 kartek - Kamil ChmielowskiRafał KursaMateusz PadiasekTomasz SobczykKrzysztof Szpond
6 kartek - Przemysław GrajekMarek GwóźdźRobert KazubskiMateusz KocurDawid Kuliga, Marek LeszkiewiczRafael AndradePaweł SedlaczekSerhij SywyjRafał TurczynKamil Walaszczyk

2 kartki - PIOTR LITWINIUKMATEUSZ PADIASEKTOMASZ RYCZEK
1 kartka - Robert BaczewskiArtur BańkaBatataPiotr BednarekDariusz BrągielSebastian BrockiAdrian BurakDawid CempaKamil ChmielowskiMichał DenisKarol Dobrzański, Tomasz GawrońskiPrzemysław GąsiorPrzemysław GrajekŁukasz GrombaPatryk GrzegorczykMarek GwóźdźSylwester JaroszKonrad KarwackiRobert KazubskiBartłomiej KłakMateusz KocurSebastian KowińskiJacek KusiakPiotr KuźniarTomasz LenartAndrij MałykMichał MartynaMateusz MatysiakBartłomiej MazurŁukasz MłynarskiPatryk Nowosad, Tomasz OstrzywilkPaweł PawlusKamil PliżgaKrzysztof SierżęgaMichał SkibaTomasz SobczykErwin SobiechPetro SokiłKrzysztof StężałaRadosław SykałaSerhij Sywyj, Krzysztof SzpondMateusz TywoniukKamil WalaszczykMarek WęgrzynMarcin Wojtaszek, Dawid WursztTomasz Zajączkowski

17 zawodników - JKS 1909 Jarosław

redarrowl.gif Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - MATEUSZ WANAT
2 razy - Tomasz KasperkowiczPiotr KrawczykMateusz MajewskiMarcin PileckiDamian RusieckiPaweł Sedlaczek
1 raz - BatataBartosz BereśDorian BuczekAdrian ChłońPaweł FornalBartłomiej Gliniak, Michał JeleniewskiBartosz KarwatPiotr KłakTomasz KłosDamian LeśniakAndrij Małyk, Bartłomiej MiazgaBartosz PaszkowskiKamil PliżgaMichał SadłoŁukasz SawtyrukDominik StrukJacek TyburczyTomasz WalatBartosz Wróbel

Orzeł Przeworsk 52 6 64

Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Lublinianka Wieniawa Lublin 300 2250 9

Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Stal Kraśnik 300 2650 9

Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Omega Stary Zamość 300 5550 17

Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny, łączna widownia na meczach drużyny, liczba meczów drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)