ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Orlęta na "gościnnych występach" w Szkole Trenerów PZPN [GALERIA]

Udostępnij

Zgodnie z zapowiedziami, w sobotę drużyna Orląt wzięła udział w pokazowych zajęciach w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej. Na znakomicie przygotowanej naturalnej nawierzchni przy ul. Warszawskiej (w styczniu!) "biało-zieloni" trenowali pod okiem Mariusza Pawlaka - opiekuna pierwszoligowej Chojniczanki. Wśród obserwatorów zajęć znaleźli się m.in. Mariusz Rumak oraz Tomasz Fornalik.


- Sądzę, że grzechem byłoby nie skorzystać z tej inicjatywy - opowiada szkoleniowiec radzynian Damian Panek. - Dla moich chłopców była to okazja nie tylko do odbycia zajęć w nieco inny sposób i w innych okolicznościach, ale też na świetnej nawierzchni. Jeszcze nigdy w styczniu nie widziałem treningu na podobnie przygotowanej naturalnej murawie. Wyjazd oceniam na zdecydowany plus. Sam miałem możliwość przeprowadzenia kilku rozmów, porównania niektórych metod treningowych, dokształcenia się, a zatem wszyscy skorzystali - podsumowuje opiekun Orląt.

Galeria z treningu [LINK]

Na zdjęciu od lewej: dr Leszek Cicirko (AWF Biała Podlaska), Stefan Majewski (Dyrektor Szkoły Trenerów PZPN), Dariusz Pasieka (Wicedyrektor Szkoły Trenerów PZPN)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem