III liga. Karpaty lepsze od Resovii, wysokie zwycięstwa Stali Kraśnik i Chełmianki, męczarnie JKS-u z Omegą, Polonia wygrywa w Lublinie

Wydarzeniem dnia w trzeciej lidze było dziś bez wątpienia spotkanie Karpat Krosno z Resovią. W obecności blisko dwóch tysięcy sympatyków gospodarze ograli faworyta 2:1. Podopieczni Szymona Szydełki dobrze rozpoczęli zawody i już do przerwy prowadzili dwiema bramkami. Pogoń gości w drugiej połowie nie przyniosła skutku. W potyczce innej czołowej ekipy, JKS-u Jarosław z Omegą Stary Zamość, wszyscy oczekiwali pogromu, ale lider zwyciężył tylko 1:0 po trafieniu w samej końcówce. W identycznych rozmiarach triumfowała też Polonia Przemyśl na boisku Lublinianki. W dwóch ostatnich potyczkach zanotowano wysokie wyniki - Stal Kraśnik rozbiła na wyjeździe 5:0 Podlasie Biała Podlaska, a Chełmianka pokonała w Przeworsku 3:0 Orła. Co ciekawe, dobrą formę znów pokazał Damian Rusiecki, który zdobył dwa gole.