ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Plaga kontuzji w Orlętach. Urazy Adama Wasiluka, Rafała Borysiuka i Roberta Kazubskiego

Udostępnij


Sparing z Górnikiem Łęczna okazał się bardzo pechowy dla Orląt. Podczas spotkania kontuzje odnieśli Adam Wasiluk (na zdjęciu), Rafał Borysiuk oraz Robert Kazubski. Urazy niestety eliminują całą trójkę z udziału w meczu w Sanoku. Najgorzej wygląda aktualnie sytuacja Wasiluka, który musi liczyć się z pauzą nawet do końca rundy wiosennej.


Bramkarz radzynian doznał dwa dni temu poważnej kontuzji kolana i obecnie porusza się o kulach. Dziś jeszcze trudno powiedzieć, jak długo może trwać przymusowy odpoczynek Adama od futbolu, ale na pewno będzie to co najmniej kilka tygodni. W kolejnych spotkaniach między słupkami ujrzymy zatem Fabiana Cioka.

Kapitan Orląt Rafał Borysiuk zmaga się z urazem pleców, natomiast Robert Kazubski nabawił się, podobnie jak Wasiluk, kontuzji kolana. W ich przypadku możemy jednak spodziewać się rychłego powrotu do zajęć. Istnieje szansa, że obaj zawodnicy będą do dyspozycji Damiana Panka już na spotkanie z Resovią.

W zaistniałej sytuacji pozostaje nam życzyć cierpliwości wszystkim wymienionym piłkarzom. Wracajcie jak najszybciej do zdrowia!

Komentarze   

+6 #7 Znajdźjon 2014-05-03 19:32
Lato: to znajdź innych zawodników na miejsce tych kotuzjowanych i w ogóle za tych co Ci nie pasują że są w Orlętach. Jak uda Ci się znaleźć lepszych zawodników co będą grać za te same pieniądze co mają nasi piłkarze to zgłoś ich prezesom i trenerowi.
Cytować
+6 #6 RE: Plaga kontuzji w Orlętach. Urazy Adama Wasiluka, Rafała Borysiuka i Roberta Kazubskiegomichal szczygielski 2014-05-03 16:53
Do lato: Nikt, kto wie, jak wygląda sytuacja w drużynie nigdy czegoś takiego by nie napisał. Wielu naszych piłkarzy pracuje, trenuje, a gdy do tego dochodzą występy co trzy dni, to nie ma się co dziwić, Trochę zrozumienia i szacunku dla chłopaków...
Cytować
+4 #5 sparingPiter 2014-05-03 10:02
Wiadomo, że grać sparing z pierwszym składem Górnika Łęczna to jest zaszczyt. Jednak ten mecz nie przyniósł nam żadnych korzyści. Zamiast trochę odpocząć przed ciężkimi meczami, to gramy w środku tygodnia, dostajemy czwórkę i tracimy 3 zawodników. Jakieś nie bardzo profesjonalne zachowanie naszej drużyny.
Cytować
-10 #4 jak to jestlato 2014-05-03 10:00
Czy admin tej strony jest w stanie sporządzić zestawienie kontuzjogennośc i naszych zawodników na przestrzeni załóżmy ostatnich pięciu lat? Według mnie są tacy, co nigdy nie mieli żadnej kontuzji, i są tacy, co wiecznie leczą jakąś kontuzję. Coś z tym jest nie tak! Albo niech zrezygnują z piłki nożnej na poczet szachów, albo niech nie udają że każda krosta na tyłku to zaraz kontuzja. Albo ja się nie znam, co też jest możliwe.
Cytować
+4 #3 meczPr28 2014-05-03 07:57
W Sanoku mimo oslabienia aby byly 3 pkt trzeba grac uwaznie dobra taktyka i nie odpuszczac Stali, na to stac orleta.
Cytować
0 #2 RE: Plaga kontuzji w Orlętach. Urazy Adama Wasiluka, Rafała Borysiuka i Roberta KazubskiegoKibic Orląt 2014-05-03 04:33
Co za szkoda aź tyle kontuzji mamy :cry:
Cytować
0 #1 RE: Plaga kontuzji w Orlętach. Urazy Adama Wasiluka, Rafała Borysiuka i Roberta KazubskiegoXYZ 2014-05-02 20:31
Miało być podtrzymanie formy... oby nie zrobił się spadek. No cóż takie uroki futbolu.

DUŻO ZDRÓWKA DLA TEJ TRÓJKI !!!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem