ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Łukasz Samociuk zrezygnował z gry w Orlętach

Udostępnij


19-letni boczny obrońca Łukasz Samociuk już nie zagra w ekipie Orląt. Młody zawodnik podjął decyzję o zaprzestaniu udziału w treningach i meczach "biało-zielonych". Ostatni raz Samociuk pojawił się w składzie zespołu prawie miesiąc temu w spotkaniu z AMSPN Hetman Zamość.


W imieniu kibiców oraz własnym dziękujemy Łukaszowi za dotychczasowe występy w biało-zielonych barwach.


Komentarze   

+3 #15 RE: Łukasz Samociuk zrezygnował z gry w OrlętachJulek 2014-05-09 09:05
Radzyniak123 odpuść sobie. chlopie jesteś niepowazny. Samociukowi nie chcialo się trenowac, redaktor napisal cos zeby nie bylo tak wprost i na tym sprawa powinna sie zakonczyc. jestes jego ojcem albo bratem, ze tak walczysz jak o niepodleglosc? zrozum, że chlopak po prostu nie chcial trenowac z jakiegos powodu. szukasz winnych wszedzie dookola, tylko nie u niego. slabe to jest strasznie. tylko szkodzisz chlopakowi swoimi wpisami.
Cytować
0 #14 RE: Łukasz Samociuk zrezygnował z gry w Orlętachmichal szczygielski 2014-05-09 08:58
Nie muszę się przed nikim wybielać, bo nie mam za co. Pozdrawiam.
Cytować
0 #13 rezygnacjadres 2014-05-09 08:02
tak jak napisał Julek - Samociukowi nie chciało się trenować. Tajemnicą poliszynela jest to że on, Mitura i bramkarz tornado Wohyń postawili na inne sporty które nieustannie uprawiają ;-) kibic 123 - wolałby pan by Pan Szczygielski napisał że Samociuk pije i strzela fochy bo nie gra? jest słaby i nie gra i kropka! Proszę zobaczyć na Marka Leszkiewicza - chłopak był odstawiony do rezerw,nie grał, ale zacisnął zęby i wywalczył sobie pewne miejsce w składzie i nie bez wątpienia nie zawodzi.
Cytować
-3 #12 re szczygielskiRadzyniak 123 2014-05-09 06:46
proszę skontaktować się z Łukaszem i wtedy dowie się Pan bezpośrednio od niego jaki był prawdziwy powód jego decyzji i sprostuje Pan tą kłamliwą informację mam nadzieje że białoruskie standardy pracy są Panu obce i jest Pan niezależnym i obiektywnym administratorem tej strony i napisze Pan prawdę a nie tylko to co decydenci z klubu w celu wybielenia się Panu każą...
Cytować
0 #11 RE: Łukasz Samociuk zrezygnował z gry w Orlętachmichal szczygielski 2014-05-08 19:27
Wypraszam sobie posądzanie mnie o kłamstwo. Uzyskałem taką informację i napisałem newsa zgodnie ze stanem swojej wiedzy. Podane przeze mnie powody są zgodne z prawdą, a jeśli chodzi o inne motywacje Łukasza, nie jest moją rolą je oceniać i komentować.
Cytować
-5 #10 re szczygielskiRadzyniak 123 2014-05-08 18:30
w takim razie otrzymał Pan nieprawdziwą informację której Pan nie sprawdził chociażby kontaktując się w tej sprawie bezpośrednio z samym zainteresowanym proszę poinformować publicznie kibiców od kogo otrzymał Pan tą kłamliwą informację? oraz sprostować ją niezwłocznie komu zależy na szkalowaniu dobrego imienia Łukasza? - nie trudno domyśleć się....
Cytować
0 #9 re heniutekRadzyniak 123 2014-05-08 17:17
zamieściłem poprzedni wpis (wbrew woli Łukasza na swoja odpowiedzialnoś ć) tylko po to aby podać rzeczywisty powód przerwania treningów przez niego i aby ludzie zainteresowani radzyńską piłką poznali prawdę i nie utwierdzali się w kłamliwych stwierdzeniach autora artykułu o powodach rezygnacji z treningów odnośnie Cioka to jest Pan po prostu śmieszny - gdyby nie kontuzja Wasiluka to dalej na 100% grzał by ławę i dobrze Pan o tym wie po połowie sezonu Łukasz chciał zmienić klub, gdyż prawie w ogóle nie grał miał do wyboru kilka innych klubów ale trener Panek nie zgodził się na jego odejście twierdząc, że jest mu potrzebny i na pewno będzie grał chłopak po raz kolejny uwierzył że tak będzie po pół miesiąca nie chodził do pracy aby móc trenować i grać i co wyszło z tych obietnic - wiadomo... grając w młodszych grupach nikt mu niczego nie obiecywał w przeciwieństwie do gry w seniorach trener nie dając mu szansy gry ani możliwości odejścia zmarnował zdolnemu chłopakowi rok czasu
Cytować
+3 #8 RE: Łukasz Samociuk zrezygnował z gry w Orlętachheniutek 2014-05-08 15:38
Opowiada pan głupoty. Gdyby chłopak miał charakter i chęci do walki, na pewno by się tak łatwo nie poddał, zacisnął zęby i zasuwał. Mam przypomnieć, ile razy Łukasz rezygnował już w juniorach? Nikt nie będzie go wiecznie prosił. Jeśli się obraża i nie może znieść, że jest słabszy od innych w zespole, to niech nie gra. Albo trenuje dotąd, aż udowodni, że warto mu dać szansę. Niech spojrzy na przykład Fabiana Cioka. Tyle lat na ławce, ale Fabio jakoś się nie obraża, a teraz gra w podstawie. Poza tym w naszej obronie teraz w każdej chwili ktoś może wypaść i Łukasz lada moment mógłby grać. To nie jest kwestia Panka i jego obietnic, ale braku charakteru tego chłopaka.
Cytować
+5 #7 xxxRadzyniak 123 2014-05-08 12:14
Znam Łukasza bardzo dobrze i rozmawiałem z nim na temat jego rezygnacji z treningów i podany w powyższym artykule powód, że nie mógł pogodzić pracy z treningami jest BZDURĄ!!! Powodem podjęcia takiej decyzji przez Łukasza było NIE WYWIĄZYWANIE SIĘ Z OBIETNIC dawnych mu od kilku miesięcy przez trenera Panka dotyczących możliwości gry w lidze!!! Z meczu na mecz otrzymywał obietnice, że będzie grał, a przeważnie przez cały mecz grzał ławę. Chłopak przez 10 lat bez przerwy grał w Orlętach i był podstawowym zawodnikiem w każdej grupie wiekowej i z żalem przymuszony postawą trenera Panka musiał podjąć taką decyzję. Grając już w seniorach strzelał bramki w meczach pucharowych. W obawie przed kolejnymi możliwymi odejściami "wiecznych rezerwowych" w końcu trener Panek obudził się i dostrzegł, że ma w składzie więcej niż 11 piłkarzy i natychmiast zaczął grać również rezerwowymi. Od siedzenia na ławce nie ma możliwości rozwijania i pokazania swoich umiejętności.
Cytować
+4 #6 RE: Łukasz Samociuk zrezygnował z gry w OrlętachADK 2014-05-07 23:01
za wysokie progi na Łukasza nogi 3 liga chlopak i tak dostal szanse gry czasami ale to nie ten poziom dla niego Pozd
Cytować