ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Witalij Melnyczuk już w Orlętach.

Udostępnij
Miło nam poinformować że kontrakt z naszym klubem podpisał Witalij Melnyczuk. 26-letni Ukrainiec urodzony w Iwano-Frankowsku, to klasyczny środkowy pomocnik.Witalij swoją przygodę z piłką zaczynał w szkółce piłkarskiej UFK Lwów, skąd wrócił do swojej rodzinnej miejscowości by grać w drugoligowym, profesjonalnym wtedy klubie Czornohora Iwano-Frankowsk.
W  sierpniu 2008 roku zaczyna grę w Spartakusie Szarowola (III-liga) i po rundzie jesiennej zostaje wypożyczony do pierwszoligowego wtedy Motor Lublin w którym rozgrywa 3 mecze.Po roku wraca do Spartakusa gdzie gra w rundzie wiosennej ,by znowu przenieść się do Motoru. Wiosną 2011 pomaga Orłowi Wierzbica w awansie do III ligi.Pożniej  przez trzy sezony jest podstawowym zawodnikiem Stali Kraśnik, z półroczną przerwą na występy w Orle Przeworsk.
Jak widać zawodnikowi nieobca jest gra w drużynach które mają w nazwie Orzeł lub Orlęta.
Sympatycznemu Witalikowi życzymy jak najwięcej udanych występów w naszej drużynie   

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem