ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Wojciech Jakubiec w Orletach.

Udostępnij
 
Dzisiaj kontrakt z naszym klubem podpisał następny nowy zawodnik- Wojciech Jakubiec.Określenie ,,nowy " nie jest w tym przypadku do końca prawdziwe bowiem Wojciech grał już w naszej drużynie zyskując wtedy uznanie i sympatię kibiców.Typowa pozycja na boisku 26-letniego zawodnika to środkowy obrońca,
do czego zresztą predysponują go warunki fizyczne  (186cm wzrostu przy wadze 71kg).
Karierę piłkarską zaczynał w Top 54 Biała Podlaska by potem przez 3,5 roku grać w Podlasiu.W 2008 r zostaje zawodnikiem Orląt i gra tutaj z powodzeniem przez dwa lata. Pożniej zostaje zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg ,z którą w 2012 roku awansował do II ligi. W przerwie zimowej sezonu 2012/13 zmienił klub na także drugoligową Wisłę Puławy,w której grał też w następnym sezonie.    
Wojtkowi życzymy niemniej  udanych występów  w naszej drużynie od tych z przeszłości ( i oczywiście liczymy na więcej )

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem