ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Ostatni sparing zaliczony.

Udostępnij

W ostatnim przed jesienną rundą sparingu pomiędzy Orlętami- Spomlek Radzyń a Orionem Niedrzwica który odbył się 30.07.2014 r. wynik korzystny wywalczyła nasza drużyna 3:0. Po ostatnim remisie z Motorem Lublin, i przegranymi z Lublinianką 2:3, z Wisłą Puławy 0:4 wynik może umiarkowanie zadowolić. Graliśmy z drużyną czwartoligową. Zapewne o wynik naszemu szkoleniowcowi nie chodziło lecz o sprawdzenie formy testowanych zawodników co potwierdził w rozmowie.

 

"Mecz z wyraźną przewagą Orląt. Zawodnicy naszej drużyny na tle przeciętniej ekipy prowadzonej przez trenera Sadowskiego prezentowali się poprawnie. Dominacja Orląt była widoczna gdy grali dokładne krótkie piłki, gorzej sytuacja wyglądała przy długich podaniach. Obrońcy Orionu bez trudu przechwytywali wysokie piłki. W drużynie Orionu dużą chęcią do gry wyróżniał się Białek. Drużyna Orląt na dzień dzisiejszy tworzy wyrównany zespół bez wyróżniających się indywidualności. Zawodnicy testowani zaprezentowali się dość dobrze. Na tym etapie przygotowań do sezonu nie należy wystawiać cenzurek poszczególnym zawodnikom, ponieważ są po ciężkich treningach i forma powinna ustabilizować się na rozgrywki ligowe."

Adam Kułak

 Damian Panek –" jestem zadowolony ze sparingu, grało 19 zawodników, tylko Komar i Król nie uczestniczyli z powodu małych urazów i dałem im dzisiaj odpoczynek. Mogliśmy zdobyć więcej bramek ale chodziło mi przede wszystkim o sprawdzenie jeszcze kilku nowych zawodników na poszczególnych pozycjach. Na pochwałę zasługuje Jakub Marciniak strzelec drugiej bramki jako, że jest naszym wychowankiem. Cieszę się bardzo że sparing rozegraliśmy na głównej płycie, bo pierwszy mecz rundy jesiennej już za kilka dni i nowi zawodnicy mogli się przyzwyczaić do naszego boiska . Przed nami jeszcze mecz w niedziele z Pogonią Lwów , co też wszystkich sympatyków i kibiców zapraszam w imieniu swoim i zawodników".

Skład Orląt: Wasiluk, Leszkiewicz, Zarzecki, Jakubiec, Szymala, Mielniczuk, zaw. testowany, Tymosiak, zaw. testowany, Zmorzyński, Borysiuk,

po przerwie weszli: Stężała, Łakomy, Kot, Powałka, Pliszka, Marciniak, dwóch zaw. testowanych.

 Bramki zdobyli: Melnyczuk, Marciniak, Zarzecki.

Jak Państwo zauważyli krótki opis meczu jest autorstwa  Adama Kułaka, który przyjął współprace z redakcją. Bardzo się cieszymy, że kibice chcą aby strona dalej istniała i informowała o wszystkich sprawach dotyczących naszego klubu. Zarząd Klubu po raz wtóry zwraca się do osób, chcących współpracować z redakcją i tworzyć  portal naszej drużyny i promować Orlęta jak i nasze miasto Radzyń Podlaski o zgłoszenie się do Prezesa Klubu Krzysztofa Grochowskiego. Mile są widziane wszelkie formy współpracy: zdjęcia, filmiki, opisy meczów od żaków po seniorów.  

Mirek Piasko

Komentarze   

+1 #3 Transfery.?Ja 2014-07-31 21:25
Wiadomo co z reszta zawodników testowanych.?
Cytować
+1 #2 OrzełKibic75 2014-07-31 17:46
Kuba Marciniak jest Wychowankiem Orła Czemierniki a w orlętach gra od 1.5 roku. Kua życzę powodzenia i dużo bramek w seniorach Orląt bo masz duży potencjał.
Cytować
+1 #1 RE: Ostatni sparing zaliczony.xyz 2014-07-31 13:29
A może tak podać wynik meczu i strzelców bramek ?????
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

kwiecień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
10
11
13
14
16
17
18
20
21
24
25
26
27
28

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 284 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem