ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Jutro Orlęta udają się do Sokoła.

Udostępnij

Najbliższy rywal "biało-zielonych" to zespół który drugi sezon gra w III lidze.Już w poprzednim sezonie dał się poznać jako zespół którego stać na zwycięstwo z każdym zespołem ligi. Potwierdza to zwycięstwo na inaugurację ze Stalą Rzeszów na jej boisku.  Na własnym boisku Sokół będzie  zapewne jeszcze  groźniejszy.  Zadanie dla „biało-zielonych” nie będzie zaliczone do łatwych, ponieważ w konfrontacji z podbudowaną ostatnim wynikiem ekipą gospodarzy można spodziewać się dużej mobilizacji ze strony rywali.

 

Nasza drużyna w ostatnim spotkaniu nie pokazała swoich całych możliwości (upał w pierwszej połowie  i ulewa w drugiej) i trudno po tym spotkaniu ocenić cały zespół jak i pojedynczych zawodników. Na pewno nasi piłkarze będą chcieli z Sieniawy przywieść trzy punkty, bo jednak jakiś niedosyt pozostał po inauguracyjnym spotkaniu w Radzyniu z Wisłoką. Trener biało-zielonych Damian Panek będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, nikt nie pauzuje z powodu choroby czy kontuzji.

Początek spotkania jutro (13.08.2014) o godzinie 17. Już dziś zapraszamy kibiców na RELACJĘ LIVE z Sieniawy jaką przeprowadzi nasza redakcja. Bądźcie z nami, wspólnie wspierajmy "biało-zielonych"!

 NFORMACJE O KLUBIE SOKOŁA:
Rok założenia: 1960
Barwy: biało-niebieskie

SUKCESY KLUBU:
Puchar Polski  "OZPN Jarosław" - 2008/2009
Awans do IV-ligi podkarpackiej - 2011/2012
Awans do III-ligi lublesko-podkarpackiej - 2012/2013

Jednocześnie informujemy, że redakcja posiada  jeszcze cztery wolne miejsca na wyjazd. Przewidywalny koszt 35 zł. Kontakt tel. 601 095 001.

 

Komentarze   

0 #6 co jest grane?Piter 2014-08-14 14:24
Panie redaktorze coś tu jest nie tak. Jak mnie gimbus z Sieniawy pierwszy obrażał w swoim komentarzu to tego nie usunęliście a moje tak.
Cytować
+2 #5 odpowiedźPiter 2014-08-14 08:06
Po pierwsze .... z Sieniawy ja nikogo nie obrażałem. Najpierw czytaj ze zrozumieniem a dopiero potem się śliń. Po drugie Sokół jest średniakiem i nic więcej. Ja wymagam żeby nasza drużyna wygrywała z takimi Sokołami i ....... cię to może obchodzić. Spadaj na swoją super stronkę gimbusie, :lol:
Cytować
+1 #4 RE: Jutro Orlęta udają się do Sokoła. adrian 2014-08-13 22:50
e nie gadaj sokol nie jest zly jeszcze u siebie stal rzeszow trzasnal w gazie byli ale te zmiany to smiech jedna zmiana w 86min obronca za skrzydlowego pewnie krolik juz tlenu nie mial jak z wisloka a gdzie reszta zmian kiedy ten Brazil wogole sie pojawi kwity beda szly do konca rundy czy jak
Cytować
-4 #3 do komentarza matoła w/wsokół 2014-08-13 22:28
Piter ty pacanie, jeżeli miałbyś nieco oleju w głowie to nie pisałbyś takich bzdur że nie możecie wygrać ze "średnim sokołem"

Pragnę przypomnieć Ci że z tym średnim sokołem to macie następujący bilans 1:1 u siebie u 2 razy porażka u nas, ponadto ten średni sokół na koniec ubiegłego sezonu był jedno miejsce przed wami, więc skoro my jesteśmy średni ta jacy wy jesteście? tak więc najpierw użyj szarych komórek i przypomnij sobie jak wyglądały nasze wyniki w konfrontacji z wami a potem pisz takie debilizmy!!! ty tępa pało!!!
Cytować
0 #2 RE: Jutro Orlęta udają się do Sokoła. SS 2014-08-13 22:18
co do reorganizacji to dopiero za rok, teraz spadki i awanse sa podobne jak w tamtym sezonie
Cytować
+8 #1 MeczPiter 2014-08-13 19:03
Mecz skończony więc można skomentować.Jak na razie to jedna wielka lipa. W meczu ze średnim Sokołem nie możemy zdobyć nawet 1 pkt. Ba, od 65 minuty przegrywamy, a od 72 gramy z przewagą 1 zawodnika i Sokół dalej atakuje a my nie mamy już żadnych okazji. Coś tu jest nie tak. Albo kiepskie transfery albo trener źle prowadzi drużynę. Czym się trener kieruje zmieniając napastnika za obrońcę w 86 minucie? Bardzo dziwne. Zarząd się stara i pozwala ściągać piłkarzy (wydawałoby się dobrych) a tu jak była mizeria to jest dalej. Może zawodnikom po prostu nie chce się biegać dla jakiegoś tam Radzynia. Prawdopodobnie w tym roku będzie reorganizacja 3 ligi i może się utrzyma z 6 zespołów a reszta spadek.Od początku trzeba zbierać punkty, a z kim jak nie z takimi drużynami. Niech się zarząd przyjrzy temu.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

maj 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
8
9
11
12
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 199 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem