ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Orlęta Spomlek - Lublinianka Lublin (video)

Udostępnij

Zapraszamy kibiców i sympatyków do obejrzenia fragmentów spotkania Orlęta Spomlek - Lublinianka Lublin ( 0:0), oraz drugiego filmiku z pomeczowych wypowiedzi trenerów Modesta Boguszewskiego i Damiana Panka.

 

 

 

Komentarze   

+1 #10 RE: Orlęta Spomlek - Lublinianka Lublin (video)adrian 2014-08-20 09:03
Wole ogladac "slabszego" Pchele niz teoretyczne lepszych ktorzy teraz graja w pomocy od tamtej rundy czlapia jest dobry napastnik szuka sobie miejsca ale zeby strzelal bramki trzeba mu dograc pile a to co robi 2linia od tamtej rundy to jest dramat
Cytować
+4 #9 ocenaPiter 2014-08-20 08:05
Zgadzam się z mikim. Tymosiak - strasznie osłabł, to nie ten zawodnik co rok temu. Król - nigdy mnie nie przekonywał, ale teraz już nic nie gra. Zmorzyński - zapowiadał się dobrze ale nie może się coś rozwinąć, biega walczy ale nic z tego nie wynika. Borysiuk - chyba najlepsze lata ma za sobą, tylko że jest na boisku. Myślę że jest jakiś problem z trenowaniem.
Cytować
+2 #8 do nosmiki 2014-08-19 21:39
w odpowiedzi na moje pytanie -dlaczego nie gra pliszka pisze pan-ponieważ są lepsi.Jacy k...a lepsi.?Kto jest lepszy?Ile punktów ugrali Ci lepsi?Jak tragicznie wyglądała KOPANINA Z LUBLINIANKA?wie c kolego proponuje zmień dilera-nie wiem co bierzesz ale widzę że Ci to szkodzi!
Cytować
+8 #7 no własniejunior 2014-08-19 16:42
popieram pytanie Mikiego-dlaczeg o nie gra Pcheła.Gorszy od obecnych pomocnikow nie jest,a nie grał nawet minuty?pokłocił się z Pankiem?Ostatni mecz to dno i 2 metry mułu więc pcheła powinien dostać szansę!!!
Cytować
-3 #6 odpNos 2014-08-19 15:52
1. Ponieważ Zarzecki gra piach..
2. Ponieważ są lepsi
3. Zapytaj trenera
4. Może gaz, może zmęczenie treningiem, może boli ich brzuch...tak czasem jest i tyle...do tej grupy dorzuciłbym jeszcze ukraińca
5. Za Łakomego chcą 5 tys...jakieś 5 za dużo, ale nie wiem czy to nie jest na zdrowie drużynie póki go nie ma...

dziekuje
Cytować
+8 #5 pytania do treneramiki 2014-08-19 10:03
1-co to za kombinacje z Leszkiewiczem i Komarem na środku obrony?dlaczego Zarzecki nie grał?
2-dlaczego notorycznie pomijany jest Pliszka?
3-po co w kadrze jest tylu ludzi skoro przegrywając w Sieniawie dokonana jest jedna zmiana w 86 minucie i to wprowadzany jest obrońca za pomocnika?
4-co jest przyczyną dramatycznie słabej formy zawodników i znacznego obniżenia przez większość graczy formy sportowej(Zmorz yński,Król,Tymo siak,Zarzecki itp itd)
5-co się dzieje z łakomym?
Cytować
+5 #4 witamtolek 2014-08-18 15:37
czy to jeszcze orlenty czy już unia żabików ładnie grają nasze patałachy
Cytować
+4 #3 RE: Orlęta Spomlek - Lublinianka Lublin (video)grzesiek 2014-08-18 11:29
Postawa radzyńskiej obrony przy sytuacji Kursy w 45. minucie (ósma minuta na filmiku) - niewiarygodne. Po prostu nieprawdopodobn e. Jak na podwórku pod blokiem. A z taka grą to niestety obrona przec spadkiem. Obym się mylił. Życzę szybkiego ogarnięcia się, bo będzie kicha.
Cytować
+2 #2 Pytanie do Zarządukibic75 2014-08-18 10:31
Witam, mam pytanie do Zarządu Klubu.
Przyjechałem na mecz z Lublinianką i na 90 lecie klubu ORLĘTA, drużyna występuje w strojach na których jest inna nazwa niż Orlęta. Czy jest to tylko tymczasowy brak czy klub zamierza zmienić nazwę? Dziękuję.
Cytować
-1 #1 RE: Orlęta Spomlek - Lublinianka Lublin (video)adrian 2014-08-18 10:30
Witam mam pytanie do Redakcji czy wiadome kiedy bedzie zgloszony do gry Adison??troche dlugo to trwa 3 mecz a nawet nie zagral minuty Pozdr
Cytować