Trzeci remis, Karpaty Krosno - Orlęta Spomlek 1:1 (video)

Optymistyczne  nastawienie i umiejętności  drużyny Orląt przed wyjazdowym w dniu 23.08.2014 r. meczem z Karpatami Krosno dawały nadzieję na osiągnięcie pozytywnego wyniku na boisku przeciwnika. Początkowa faza gry potwierdzała te przypuszczenia. Spokojne oraz dobrze zorganizowane ataki przyjezdnych wprawiały w zakłopotanie drużynę i kibiców Karpat. Okres przewagi w grze powinien zakończyć się dwiema lub trzema bramkami drużyny z Radzynia.

Zaangażowanie w nieustanne ataki dużej ilości zawodników Orląt wykorzystali rutyniarze Karpat. Długie crossowe podanie pod pole karne Orląt przejął Patryk Kapuściński i strzałem w długi róg nie dał szans Adamowi Wasilukowi .Po zdobyciu gola gospodarze zaczęli odważniej atakować. Długo to nie trwało, Orlęta odzyskały wigor i powinny w pierwszej połowie wyrównać. Na  przeszkodzie stanął brak skuteczności. Druga  połowa to również mniej lub bardziej skoordynowane ataki drużyny z Radzynia. Należy przyznać, że doświadczeni zawodnicy gospodarzy umiejętnie powstrzymywali ataki Orląt i kontratakami stwarzali zagrożenie bramkowe. Wydawało się, że przy rażącym braku skuteczności Radzynian pod bramką Piotra Hajduka spotkanie zakończy porażką Orląt. Jednak piękny slalom Tomka Tymosiaka  między zawodnikami Karpat zakończył się umieszczeniem piłki w bramce Krośnian. Cała drużyna Orląt grała dobrze, ale za grę nie przyznaje się punktów. Na wyróżnienie zasługuje strzelec wyrównującej bramki Tomasz Tymosiak. W drużynie Karpat Krosno nie było wyróżniających się postaci. Strzałami drużyny Orląt na bramkę Karpat w dzisiejszym meczu można obdzielić kilka spotkań. Przy poprawieniu skuteczności drużyna trenera Damiana Panka powinna osiągać dobre wyniki w następnych meczach ligowych.

Karpaty Krosno – Orlęta Spomlek Radzyń – 1 : 1.

Składy drużyn: Karpaty Krosno: Piotr Hajduk-Mateusz Kolbusz, Kamil Chmielowski, Łukasz Zych, Patryk Kapuściński, Jakub Popielarz,(59 min.Taras Owchar), Łukasz Krzysztoń(73min. Paweł Jarząb), Kamil Walaszczyk, Sylwester Sikorski, Bartosz Madeja(90 min.Tomasz Kasperkowicz), Bartłomiej Buczek.

Orlęta Radzyń: Adam Wasiluk- Łukasz Ebert, Adrian Zarzecki, Wojciech Jakubiec, Paweł Komar, Konrad Król(70 min.Witalij Melnychuk), Rafał Borysiuk, Piotr Zmorzyński, Konrad Maca(89min. Dariusz Ptaszyński), Pereira Daniel Adison.

Strzelcy bramek: dla Karpat Krosno- Patryk Kapuściński -24 minuta,  dla Orląt Radzyń   - Tomasz Tymosiak  - 93 minuta.

Żółte kartki :  Karpaty Krosno- Bartłomiej Buczek- 45 minuta, Łukasz Zych-73 minuta,  Orlęta Radzyń – Konrad Maca- 34 minuta.

Zawody sędziowali: Pan Grzegorz Pożarowszczyk- sędzia główny, Pan Michał Bancerz i Pan Mikołaj Rowiński- sędziowie asystenci, wszyscy z LZPN.