ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Trzeci remis, Karpaty Krosno - Orlęta Spomlek 1:1 (video)

Udostępnij

Optymistyczne  nastawienie i umiejętności  drużyny Orląt przed wyjazdowym w dniu 23.08.2014 r. meczem z Karpatami Krosno dawały nadzieję na osiągnięcie pozytywnego wyniku na boisku przeciwnika. Początkowa faza gry potwierdzała te przypuszczenia. Spokojne oraz dobrze zorganizowane ataki przyjezdnych wprawiały w zakłopotanie drużynę i kibiców Karpat. Okres przewagi w grze powinien zakończyć się dwiema lub trzema bramkami drużyny z Radzynia.

Zaangażowanie w nieustanne ataki dużej ilości zawodników Orląt wykorzystali rutyniarze Karpat. Długie crossowe podanie pod pole karne Orląt przejął Patryk Kapuściński i strzałem w długi róg nie dał szans Adamowi Wasilukowi .Po zdobyciu gola gospodarze zaczęli odważniej atakować. Długo to nie trwało, Orlęta odzyskały wigor i powinny w pierwszej połowie wyrównać. Na  przeszkodzie stanął brak skuteczności. Druga  połowa to również mniej lub bardziej skoordynowane ataki drużyny z Radzynia. Należy przyznać, że doświadczeni zawodnicy gospodarzy umiejętnie powstrzymywali ataki Orląt i kontratakami stwarzali zagrożenie bramkowe. Wydawało się, że przy rażącym braku skuteczności Radzynian pod bramką Piotra Hajduka spotkanie zakończy porażką Orląt. Jednak piękny slalom Tomka Tymosiaka  między zawodnikami Karpat zakończył się umieszczeniem piłki w bramce Krośnian. Cała drużyna Orląt grała dobrze, ale za grę nie przyznaje się punktów. Na wyróżnienie zasługuje strzelec wyrównującej bramki Tomasz Tymosiak. W drużynie Karpat Krosno nie było wyróżniających się postaci. Strzałami drużyny Orląt na bramkę Karpat w dzisiejszym meczu można obdzielić kilka spotkań. Przy poprawieniu skuteczności drużyna trenera Damiana Panka powinna osiągać dobre wyniki w następnych meczach ligowych.

Karpaty Krosno – Orlęta Spomlek Radzyń – 1 : 1.

Składy drużyn: Karpaty Krosno: Piotr Hajduk-Mateusz Kolbusz, Kamil Chmielowski, Łukasz Zych, Patryk Kapuściński, Jakub Popielarz,(59 min.Taras Owchar), Łukasz Krzysztoń(73min. Paweł Jarząb), Kamil Walaszczyk, Sylwester Sikorski, Bartosz Madeja(90 min.Tomasz Kasperkowicz), Bartłomiej Buczek.

Orlęta Radzyń: Adam Wasiluk- Łukasz Ebert, Adrian Zarzecki, Wojciech Jakubiec, Paweł Komar, Konrad Król(70 min.Witalij Melnychuk), Rafał Borysiuk, Piotr Zmorzyński, Konrad Maca(89min. Dariusz Ptaszyński), Pereira Daniel Adison.  

Strzelcy bramek: dla Karpat Krosno- Patryk Kapuściński -24 minuta,  dla Orląt Radzyń   - Tomasz Tymosiak  - 93 minuta.

Żółte kartki :  Karpaty Krosno- Bartłomiej Buczek- 45 minuta, Łukasz Zych-73 minuta,  Orlęta Radzyń – Konrad Maca- 34 minuta.

Zawody sędziowali: Pan Grzegorz Pożarowszczyk- sędzia główny, Pan Michał Bancerz i Pan Mikołaj Rowiński- sędziowie asystenci, wszyscy z LZPN.

 Widzów ponad 200 osób.

                                                                                       A.Kułak

Komentarze   

0 #6 RE: Trzeci remis, Karpaty Krosno - Orlęta Spomlek 1:1 (video)adrian 2014-08-25 14:47
sa efekty w grze bo trener wstawil 2 napastnikow dobry ten adison w niedziele taki sam sklad i beda 3ptk
Cytować
0 #5 RE: Trzeci remis, Karpaty Krosno - Orlęta Spomlek 1:1 (video)maly 2014-08-25 13:08
brawo orleta ! druzyna zasluzyla na pochwaly poczawszy od bramkarza i skaczywszy na napastniku. z jaroslawiem 3pkt chlopaki
Cytować
0 #4 RE: Trzeci remis, Karpaty Krosno - Orlęta Spomlek 1:1 (video)Zlatan 2014-08-25 06:59
Kilka wniosków:

1. bardzo dobry mecz Orląt. z przyjemnością patrzy się na te akcje, naprawdę kawał dobrej roboty. Karpaty ograniczyły się tylko do kontr i były dużo słabsze.
2. skuteczność woła o pomstę do nieba. można było to rozstrzygnąć już do przerwy, a nie szarpać się o punkt w takich okolicznościach . to samo w Sieniawie - tracimy punkty w meczach, w których jesteśmy lepsi, bo nie możemy trafić do siatki.
3. niesamowite chamstwo spikera. to niewiarygodne, żeby spiker używał takiego słownictwa i tak się zachowywał. step, trzeci świat.
4. bardzo dobra relacja live z meczu. pod tym względem w ogóle nie widać, że w redakcji zaszły jakieś zmiany.
Cytować
0 #3 miłoredaktor 2014-08-25 05:31
Dziękujemy za pozytywne ocenienie naszej redakcyjnej pracy, Michałowi nikt nie dorówna i nawet nie będziemy się z Nim "ścigać", ale staramy się informować kibiców na bieżąco, oczywiście nie było by tego gdyby nie bardzo dobra współpraca z Zarządem i z trenerami. Dużo jeszcze pracy przed redakcją. W dalszym ciągu ponawiamy apel o współpracę do redagowania strony, wizytówki naszego Klubu a jednocześnie naszego miasta, oczekujemy opisów meczy grup młodzieżowych , zdjęcia , filmiki . Zapraszamy.
Obecnie w skład redakcji wchodzą: Adam Kułak, Wojciech Fręchowicz, Piotr Kopeć, trenerzy oraz ja Mirosław Piasko. Dziękujemy.
Mirek Piasko.
Cytować
+1 #2 meczkibic radzyń 2014-08-25 00:56
Brawo Orlęta dobry mecz widac poprawe w grze i ambicje walke do konca .Piekna bramka Tymosiaka cenny remis .Oby tak wygrywac u siebie i bedzie ok.
Cytować
+2 #1 meczPiter 2014-08-24 10:14
Dobrze się czyta takie relacje, że na wyjeździe z dobrą drużyną jesteśmy lepsi i stwarzamy dużo sytuacji. Nareszcie jakieś światełko w tunelu się pojawiło i oby to nie było jednorazowe. Szkoda tylko, że dalej stoimy w miejscu, bo po czterech meczach mamy tylko 3 pkt i jesteśmy w ogonie tabeli a wcale nie graliśmy jeszcze z najmocniejszymi np. Resovią, Stalą, JKS, Izolatorem itd. No ale miejmy nadzieję, że to początek lepszego.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem