ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Łatwo nie było. Orlęta Radzyń- JKS Jarosław 1 : 0.

Udostępnij

Pierwsze w tym sezonie zwycięstwo Orlęta wywalczyły po ciężkiej walce z dobrze grającą drużyną z Jarosławia. Przyjezdni na  początku spotkania zaczęli narzucać swoje warunki gry. Jednak po kilku groźnych akcjach Radzynian nabrali respektu do naszej drużyny. Obie strony w pierwszej połowie miały okazje do strzelenia gola. W drużynie Orląt dobrych okazji nie wykorzystali  Adison, Maca, Zarzecki, Komar, Zmorzyński. Zawodnicy przyjezdni również nie trafiali w dogodnych sytuacjach m.in. Raba, Oziębło, Puńko.

Stały fragment gry przesądził o zdobyciu trzech punktów przez gospodarzy. W 42 minucie po faulu na Konradzie Macy, Piotrek Zmorzyński dośrodkował na głowę Adriana Zarzeckiego i Piotr Cisek wyjmował futbolówkę z siatki z własnej bramki.

Druga połowa spotkania to również dużo zaprzepaszczonych okazji do zmiany wyniku przez obie drużyny, setki Adisona i Zarzeckiego w Orlętach oraz bramkowe sytuacje Raby i Jurczaka w JKS. Zdobyte trzy punkty cieszą  jednak zauważalne jest napięcie w grze Orląt u siebie. Mecze wyjazdowe naszej drużyny stoją na dużo wyższym poziomie. Po spotkaniu wyrównanym z niewielką przewagą w dokładnym rozgrywaniu  piłki przez Jarosławian trzy punkty zdobywa drużyna Orląt Spomlek Radzyń.

    Orlęta Spomlek Radzyń – JKS Jarosław 1 : 0.

    Bramka – 42 minuta Adrian Zarzecki (głową).

     Skład Orląt Radzyń : Adam Wasiluk – Łukasz Ebert (66 min. Arkadiusz Kot), Adrian Zarzecki, Wojciech Jakubiec, Paweł Komar, Konrad Król (76 min. Patryk Szymala), Tomasz Tymosiak, Rafał Borysiuk, Piotr Zmorzyński, Konrad Maca (71 min. Witalij Melnychuk), Pereira Adison (90 min. Dariusz Ptaszyński.

 Skład JKS Jarosław : Piotr Cisek – Michał Puńko, Marcin Sobol, Maciej Saramak, Bartłomiej Gliniak, Michał Fedor (76min. Łukasz Tyrawski), Artur Bańka, Marek Soczek (70 min.Damian Kania), Mateusz Jurczak, Bartłomiej Raba, Paweł Oziębło (79 min .Mateusz Świst).

 Żółta kartka : Maciej Saramak -83 minuta.

 Sędzia główny : Michał Ziemba – asystenci : Marek Cyrek i Marcin Grzyb - wszyscy Podkarpacki ZPN.

 Widzów ponad 500 osób.

Adam Kułak

Galeria z meczu [link]

Komentarze   

0 #6 RE: Łatwo nie było. Orlęta Radzyń- JKS Jarosław 1 : 0.edek 2014-09-03 21:23
http://lubgol.pl/news,7934,pawel-pliszka-wypozyczony-do-gromu-kakolewnica
Cytować
+2 #5 RE: Łatwo nie było. Orlęta Radzyń- JKS Jarosław 1 : 0.Witek 2014-09-01 17:35
Zastanawia mnie tylko jeszcze jedna sprawa. Dlaczego nie ma Plichy nawet w rezerwie. Czy jego forma jest już taka słaba, że nawet na parę minut gry się nie nadaje, czy może jest to jakiś konflikt trenera i zawodnika.
Cytować
+5 #4 adiadrian 2014-09-01 12:34
bravo adison dobry mecz widac ze ma duze umiejetnosci ale kondycje trzeba podciagnac:)
Cytować
+5 #3 RE: Łatwo nie było. Orlęta Radzyń- JKS Jarosław 1 : 0.maly 2014-09-01 12:29
brawo obrona barwo druzyna dobry mecz
Cytować
+3 #2 dobre spotkaniepiki 2014-09-01 10:01
Świetny mecz , duża poprawa , zawodnicy dali z siebie wszystko ale bramki powinni strzelać napastnicy :-) , a kilka 100% sytuacji było ...
Nie obniżamy i tak gramy Panowie i jest ok !
Brawo ! Brawo Adrian !

Adi :-) , jest dobrze ale więcej tlenu , trzeba biegać :-)
Cytować
+4 #1 OcenaPiter 2014-09-01 09:46
Faktycznie było ciężko ale na szczęście udało się wygrać. I bardzo dobrze, bo drużyna była przyblokowana a teraz może trochę zejdzie ciśnienie. Jarosław lepiej grał piłką ale tylko do naszej szesnastki, natomiast to my myśmy groźniejsze sytuacje. Widać, że w każdym meczu będzie ciężko. W tym sezonie nie ma słabych drużyn. Nawet wydawałoby się z góry skazana na spadek Żółkiewka remisuje z Resovią i Chełmianką a potem gładko przegrywa z Wółczanką. Liga będzie ciekawa do końca i obyśmy w każdym meczu ciułali jakieś punkty.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem