Łatwo nie było. Orlęta Radzyń- JKS Jarosław 1 : 0.

Pierwsze w tym sezonie zwycięstwo Orlęta wywalczyły po ciężkiej walce z dobrze grającą drużyną z Jarosławia. Przyjezdni na  początku spotkania zaczęli narzucać swoje warunki gry. Jednak po kilku groźnych akcjach Radzynian nabrali respektu do naszej drużyny. Obie strony w pierwszej połowie miały okazje do strzelenia gola. W drużynie Orląt dobrych okazji nie wykorzystali  Adison, Maca, Zarzecki, Komar, Zmorzyński. Zawodnicy przyjezdni również nie trafiali w dogodnych sytuacjach m.in. Raba, Oziębło, Puńko.

Stały fragment gry przesądził o zdobyciu trzech punktów przez gospodarzy. W 42 minucie po faulu na Konradzie Macy, Piotrek Zmorzyński dośrodkował na głowę Adriana Zarzeckiego i Piotr Cisek wyjmował futbolówkę z siatki z własnej bramki.

Druga połowa spotkania to również dużo zaprzepaszczonych okazji do zmiany wyniku przez obie drużyny, setki Adisona i Zarzeckiego w Orlętach oraz bramkowe sytuacje Raby i Jurczaka w JKS. Zdobyte trzy punkty cieszą  jednak zauważalne jest napięcie w grze Orląt u siebie. Mecze wyjazdowe naszej drużyny stoją na dużo wyższym poziomie. Po spotkaniu wyrównanym z niewielką przewagą w dokładnym rozgrywaniu  piłki przez Jarosławian trzy punkty zdobywa drużyna Orląt Spomlek Radzyń.

Orlęta Spomlek Radzyń – JKS Jarosław 1 : 0.

Bramka – 42 minuta Adrian Zarzecki (głową).

Skład Orląt Radzyń : Adam Wasiluk – Łukasz Ebert (66 min. Arkadiusz Kot), Adrian Zarzecki, Wojciech Jakubiec, Paweł Komar, Konrad Król (76 min. Patryk Szymala), Tomasz Tymosiak, Rafał Borysiuk, Piotr Zmorzyński, Konrad Maca (71 min. Witalij Melnychuk), Pereira Adison (90 min. Dariusz Ptaszyński.

Skład JKS Jarosław : Piotr Cisek – Michał Puńko, Marcin Sobol, Maciej Saramak, Bartłomiej Gliniak, Michał Fedor (76min. Łukasz Tyrawski), Artur Bańka, Marek Soczek (70 min.Damian Kania), Mateusz Jurczak, Bartłomiej Raba, Paweł Oziębło (79 min .Mateusz Świst).

Żółta kartka : Maciej Saramak -83 minuta.

Sędzia główny : Michał Ziemba – asystenci : Marek Cyrek i Marcin Grzyb - wszyscy Podkarpacki ZPN.