ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Paweł Pliszka zawodnikiem Gromu Kąkolewnica

Udostępnij

W poniedziałek zamknęło się okienko transferowe w Europie. Niektórzy do końca śledzili ruchy transferowe u wielkich piłkarskiego świata, ale również na naszym lokalnym podwórku doszło do ciekawej zmiany. Paweł Pliszka nie widząc w tej chwili zbyt dużych szans na regularne występy w Orlętach postanowił pomóc beniaminkowi IV ligi Gromowi Kąkolewnica. Kluby uzgodniły, że zawodnik będzie   występował na zasadzie bezpłatnego wypożyczenia do końca tego roku. 

 

Paweł jest wychowankiem naszego klubu, bezsprzecznie można powiedzieć ,,ikoną Orląt", zawodnikiem który do tej pory nigdy nie zmienił barw klubowych, grając w Orlętach na dobre i złe przez  20 lat.

Sympatycznemu ,,Małemu'' życzymy co najmniej tak udanych występów jak w sezonie 2010/2011, kiedy grając w barwach naszego klubu w IV lidze zdobył 25 bramek zostając królem strzelców.  

KG

Komentarze   

-2 #15 do tytuslks1924 2014-09-07 14:50
Zbojkotowalbym tez ale c iebie pajacu
Cytować
+2 #14 cwaniakimariusz 2014-09-07 10:27
Wygrywa drużyna,przegry wa trener.Jeżeli Damian Panek jest słabym trenerem,to niech ten cwaniak skończy kurs trenerski i zademonstruje własne umiejętności szkoleniowe.Kry tykują zazwyczaj nieudacznicy,kt órzy w życiu nie zrobili żadnych wyników,wszechw iedzące cwaniaki,którzy nigdy nie poczuli boiska ligowego,cykory , z daleka obserwujący grę.Gdyby taki cwaniak miał wejść na boisko III-LIGOWE ze strachu by go sparaliżowało i zamiast na murawie mecz przesiedziałby w toalecie.Najłat wiej jest drzeć mordę z daleka,bo z bliska można dostać łokciem,albo po pęcinach.
Cytować
+2 #13 trener44 2014-09-06 23:21
Trener Orląt posiada takie umiejętności jakich nabył na studiach w Białej Podlaskiej, być może dokształcał się .Moim zdaniem dotychczas nie opracował żadnej akcji , którą drużyna powinna grać w ciemno i powtórzyć kilka razy w ciągu meczu,a może dwie lub trzy. Jaki cel miały sparringi?Trene rze to jest podpowiedź.
Cytować
-1 #12 cwaniakikibicekbicek 2014-09-06 18:56
Weźcie sie za robote panowie komentujacy ten post.... Lukasz Ebert jest obiecujacym zawodnikiem, ktory moge sie zakladac ze bedzie ostoja naszej defensywy. Chlopak jest mlody i jeszcze moze pozwolic sobie na niewielkie bledy, jak dla mnie gra dobrze i bedzie grac dalej.
Cytować
+1 #11 piłkarskie jajatytus 2014-09-06 10:30
Teraz widać że w klubie nie ma nikogo z jajami tylko same ci..ty nie ma komu rządzić a jeden mądrzejszy od drugiego , graja jakies ogórki z łęcznej i łukowa a nasi chodu , prezes i trener mają tyle do gadania co janek palejko ogłaszam bojkot tego klubu zero kibicowania
Cytować
0 #10 RE: Paweł Pliszka zawodnikiem Gromu Kąkolewnicaadk 2014-09-04 23:22
ten chlopaczek z lukowa czy z kad on tam przyszedl co tak z uporem wystawiany jest na prawej obronie to totalne nieporozumienie moze i jest mlody i ma 16 lat ale u nas tez sa mlodzi zawodnicy i np lepiej ogladac i ogrywac Arka Kota niz chlopaczka z lukowa czy z kad on tam jest ale my wolimy szykowac juniora z obcego miasta swoj niech siedzi na lawie mimo ze ten prawy obronca to tragedia wszystkie akcje jego strona jada bo przeciwnik widzi kto tam gra Pozdr Pchela
Cytować
+8 #9 do yzzumdres 2014-09-04 14:16
kolego yzzum-zgadzam się z Tobą że nikomu nie nalezy sie plac za zasługi.Ale uważam też że Paweł,Darek Ptaszyński,Mare k Leszkiewicz czy Arek Kot nie są gorsi od Macy,Mielniczuk a,Króla,Eberta itp itd
Cytować
+3 #8 w obronieyzzum 2014-09-04 13:54
Nie należę do zwolenników trenera Panka ale na Boga nikomu nie powinien się należeć plac "za zasługi". Nawet P Pliszce. Owszem Orlęta w ostatnich dziesięciu latach dużo zawdzięczają P Pliszce ale też wydaje mi się że też i p Paweł coś tam zawdzięcza Orlętom, a że trener jest wg mnie słabym trenerem to już inna sprawa( i o tym już wkrótce)
Cytować
-1 #7 RE: Paweł Pliszka zawodnikiem Gromu Kąkolewnicaon 2014-09-04 12:27
A taka euforia i optymizm panował wśród kibiców gdy Panek obejmował stanowisko trenera.
Cytować
+2 #6 RE: Paweł Pliszka zawodnikiem Gromu Kąkolewnicaedek 2014-09-04 12:06
a tak co do formy i do odejścia Pliszki to mu zafundował pożal się boże niby kolega Panek i niech Pan KG nie opowiada głupot
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

kwiecień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
10
11
13
14
16
17
18
20
21
24
25
26
27
28

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 217 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem