ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Zagrajcie dla trenera.

Udostępnij

Siódma kolejka spotkań o mistrzostwo trzeciej ligi w grupie lubelsko- podkarpackiej odbędzie się w środę 10.09.2014 r.   Drużyna Orląt Radzyń o godzinie 16.oo gościć będzie bardzo solidny i wyrównany  zespół Resovi Rzeszów.  Panowie zawodnicy skończyła się zabawa, rozpoczęły się schody. Ogarnijcie się, zmobilizujcie,  spokojnie i cierpliwie zagrajcie dla Trenera Damiana Panka..

W przygotowanie drużyny wkłada tyle serca a rezultaty mizerne. Zawsze w Was wierzy, poszedłby za drużyną do piekła ale ostatnio  dajecie powody do utraty bezgranicznego zaufania,  którym darzy swoich podopiecznych. Dużo mniej zdrowia kosztowała trenera bardzo dobra gra w Orlętach , jak oglądanie z ławki Waszej nieporadności w zdobywaniu bramek.  Gra jest poprawna bo w piłkę każdy z Was  grać potrafi,, zostawiacie dużo zdrowia na boisku i mało brakuje do wygranej . Mało i bardzo dużo - strzelonych  bramek. W dotychczasowych meczach po boisku biegało 11 zawodników Orląt, postarajcie się aby ta jedenastka była drużyną. Zapewne zgranie, zrozumienie, przewidywanie co zrobi Kolega przyjdzie z czasem. Prawdziwy kibic rozumie, że drużyny nie ma z dnia na dzień  zespół należy poukładać i  zbudować, pokażcie w środę solidne fundamenty tej budowli i odeślijcie  faworyta najbliższego meczu do Rzeszowa bez zdobyczy punktowej w Radzyniu.

Drużyna Resovii Rzeszów w dotychczasowych spotkaniach ligowych zdobyła 12 punktów.  Wyniki  spotkań środowego rywala naszej drużyny : Motor – Resovia 1 : 2 ( bramki dla Resovii - (Sebastian Dziedzic i Piotr Szkolnik ), Resovia – Stal Kraśnik 2 : 0(bramki  dla Resovii-S. Dziedzic i Szymon Kaliniec ), Hetman Żółkiewka – Resovia 1 : 1 (bramka dla Resovii- S. Dziedzic), Resovia – Podlasie Biała Podlaska 3 : 0 (bramki - Adam Sadecki, Kacper Rop, P. Szkolnik ), Orzeł Przeworsk – Resovia 0 : 0, Resovia – Stal Rzeszów 1 : 1 ( bramka dla Resovii- Sz. Kaliniec).

Bilans spotkań w poprzednim sezonie naszej drużyny z Resovią jest dla Orląt niekorzystny ,w Rzeszowie padł remis 0 : 0, w Radzyniu przegraliśmy 0 : 2  po dwóch bramkach Andrija Nikanowycza.

Klub piłkarski Resovia Rzeszów powstał w 1910 roku. Barwy biało czerwone. Prezesem jest Pan Aleksander Bentkowski, trenerem drużyny seniorów jest Pan Maciej Huzarski .

Stadion posiada 7000 miejsc w tym 3300 siedzących. Wymiary boiska 103m X 68 m.

Zapraszamy kibiców na stadion przy ulicy Warszawskiej – środa 10.09.2014 r. godz. 16.oo 

Relację tekstową na żywo rozpoczniemy o godzinie 16.oo. [link]

                                                                                                           Adam Kułak

Komentarze   

0 #10 drużynaPiter 2014-09-10 12:03
Kibicuję Orlętom już wiele lat i wg mnie problemem jest słabe szkolenie. Pod względem finansowym w ostatnich 10 latach bywało różnie ale przeważnie na plus. Inne kluby 3 ligi mogą nam pozazdrościć. Ale przez te lata cały czas powtarza się sytuacja gdy ściągamy zawodników (czasem dobrych, czasem nie) i zamiast drużyna się rozwijać to ona się cofa. Później znowu wymieniamy ich na innych i tak w kółko. Jedynym który przez te lata się u nas naprawdę wybił był Brzyski a reszta raczej marniała. Wg mnie mieliśmy kilku dobrych trenerów, po kolei: Wójcik (najlepszy ale popadł w konflikt z prezesem i odszedł), Majka (zaczęły się problemy gdy odszedł Skomra i skończyła się kasa) i Grzesiak (miał dobre wyniki ale został po prostu z dnia na dzień zwolniony). Obecnie może nie jest najgorzej ale od tego składu trzeba wymagać więcej. Myślę że trenerowi Pankowi skończyły się pomysły, a też nie ułatwił sobie zadania nie ściągając naprawdę dobrego napastnika typu Giza, który w każdym meczu coś strzela.
Cytować
+2 #9 zagrajcie44 2014-09-10 10:08
Zgadzam się z "adk", że trener spokojnie utrzyma 3 ligę , ale wymagania stawiane zakupionym zawodnikom powinny być wyższe od przeciętności. Zawodnika kupuje się w celu wzmocnienia drużyny. Jeżeli prezentuje On poziom zbliżony do wychowanków klubu to nie obrażając nikogo zakup był idiotyczny a pieniądze wyrzucone niepotrzebnie.J eżeli chodzi o napinanie się na wyniki to od zakupionych zawodników tej klasy oczekiwałem dużo więcej.Sądzę, że będzie coraz lepiej. Nie od razu Kraków zbudowano. Trener Panek jest rozsądnym człowiekiem i myślę ,że wie co robi.Celem tego co napisałem we wcześniejszym komentarzu "dwie porażki i powinno być po trenerze" było uświadomienie osobom ciągnącym wózek do tyłu ,że odejdzie dobry fachowiec a przyjdzie ,jak napisał adk "jakiś nieudacznik pieniędzy się nabrać".
Cytować
+4 #8 spadekpiki 2014-09-10 09:15
W tym sezonie wygląda to tak :

1. Zarządowi nie zależy na bycie w czołówce ligi III
2. Skoro zarządowi nie zależy to czemu trener ma się wychylać ...
3. Skoro zarządowi i trenerowi nie zależy to po co zawodnicy mają się zarzynać ...

Takie założenie na sezon 2014/15 , czy ktos to widzi inaczej ?
kasa , kasa , kasa ...
Po co się starać , jak ktoś następny znowu wszystko roz........ ! jak to w Polsce , naszej ojczyźnie ...

Pamiętacie jak wyglądał poprzedni sezon ?
I wszystko na temat ... , lepiej nie będzie ... , chyba , że "ktoś" się przebudzi...
Cytować
+1 #7 ....adk 2014-09-10 08:26
tak zwalniajcie trenera znowu przyjdzie jakis nieudacznik sie pieniedzy nabrac i nic nie zrobi a Damian jest przynajmiej swoj a na co wy sie ludzie napinacie na wyniki i tak wyzej jak 3 ligi nigdy nie bedzie a trener spokojnie utrzyma ta lige tymi zawodnikami co sa
Cytować
+2 #6 do on44 2014-09-09 22:03
Zgadam się z taką oceną. Tylko dodam od siebie , wygrywa drużyna , przegrywa trener.Jako wierny kibic Orląt mam nadzieję że po najbliższych dwóch meczach z silnymi rywalami wszystko zostanie wyjaśnione. Dwa zwycięstwa i po sprawie. Jeżeli będą dwie porażki powinno być po trenerze.A co będzie po dwóch remisach , należy zapytać Zarządu Klubu.
Cytować
+1 #5 RE: Zagrajcie dla trenera.on 2014-09-09 20:53
Cztery remisy, porażka i wymęczone zwycięstwo.
Sześć meczów za nami, a rywale uciekają.
Te wyniki to nie przypadek...
To trener bierze odpowiedzialny za wyniki. ( tak przynajmniej jest w profesjonalnej piłce).
To Panek odpowiada za przygotowanie ich do meczu.
To on wybrał sobie ludzi, z którymi chce pracować.
To on odpowiada za atmosferę w drużynie ( która jak wiem jest beznadziejna ).
Cytować
+4 #4 do edek44 2014-09-09 19:37
Po pierwsze :kadra zespołu liczy około 22 zawodników. W meczu może zagrać maksymalnie 15, siedmiu może czuć się pominiętymi.Na trenerze spoczywa odpowiedzialnoś ć za wynik spotkania. Głęboko jestem przekonany o tym , że trener obierając taktykę wystawia Jego zdaniem najlepszą 11 do realizacji zadania. Proszę posłuchać wypowiedzi trenera Orląt po meczu w Tomaszowie , cytuję "Każdy dostanie swoją szansę".
Po drugie : czterech radzyniaków - Markowie L i N , Patryk Sz. i Darek P powinni zaproponować trenerowi wstawienie całej czwórki w meczu, w przypadku złej gry trzech można zmienić.Ludzie po to otrzymali dar mowy aby rozmawiać. Edek powinieneś zrozumieć, że to ma być drużyna , jeżeli będziecie się obrażać na trenera i grać przeciw niemu obudzicie się z ręką w nocniku.Czwarta a może piąta liga takie będą możliwości radzyniaków. Dodam , że chciałbym aby cała drużyna grająca w trzeciej lidze składała się z radzyniaków .Co do leszczy podzielam Twoje zdanie
Cytować
+1 #3 RE: Zagrajcie dla trenera.edek2 2014-09-09 18:55
dokładnie po co wydawac pieniadze na innych zawodnikow po co i brac leszczy a dobrych oddawac jak tak dalej bedzie to 4liga czeka trenerze
Cytować
+3 #2 RE: Zagrajcie dla trenera.edek 2014-09-09 17:11
trener niech zmieni taktyke wobec zawodników i nie gnębi radzyniaków,a będzie napewno inaczej.
Cytować
+4 #1 RE: Zagrajcie dla trenera.edek 2014-09-09 15:31
Tylko,że trener nie fer gra z nami
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

maj 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
8
9
11
12
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 208 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem