ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Izolator = (nie)bezpieczeństwo !

Udostępnij

Półmetek rozgrywek trzeciej ligi w grupie lubelsko-podkarpackiej za nami. Pozycja Orląt w tabeli nie jest najgorsza, mogło być lepiej, ach te remisy . Okazja do podreperowania dorobku punktowego nadarzy się już w najbliższą niedzielę 28.09.2014 r .o godzinie 14.oo. Na prośbę drużyny z Boguchwały spotkanie dziesiątej kolejki z Izolatorem odbędzie się na stadionie w Radzyniu.

 

Trener Damian Panek w wywiadzie po meczu z Wólczanką powiedział „Wólczanka była w niedzielę do wieczora, od poniedziałku jest Izolator”. Tak więc przygotowania naszej drużyny ukierunkowane są na wygranie potyczki  z następnym rywalem. Radzyńska drużyna po wysokim zwycięstwie nad Wólczanką, rosnącą formę postara się wykorzystać do pokonania gości z podrzeszowskiej Boguchwały. Jednak po gradzie bramek z Wólką w ostatnim meczu, nie można popadać w hurraoptymizm , ponieważ obrona  Izolatora to nie ser szwajcarski, a ponadto drużyna z Boguchwały dobrze gra na wyjeździe, wszystkie punkty w tej rundzie zdobyła na boiskach rywali . Ogólny bilans spotkań z Izolatorem  mamy wybitnie niekorzystny .Na dziesięć spotkań ligowych jeden raz wygrały Orlęta , dziewięć razy Boguchwała Orlętom ogonki zlała , remisów nie było , bramki 23 : 6 ,  czyli 17 bramek więcej  strzelili Izolatorzy  . Co było to było, teraz  przyszedł czas na  poprawę bilansu , chociaż nie  będzie to  łatwe . Zespół  trenera Grzegorza Opalińskiego wykazuje  wyraźny wzrost formy. Ostatnie spotkanie wyjazdowe ze Stalą Rzeszów przegrał tylko  1 : 0. Izolatorzy na boisku Stalówki nie przebierali w środkach , wszelkimi zgodnymi lub sprzecznymi z zasadami gry sposobami starali się izolować przeciwnika od swojej bramki , sędzia pokazał im za to cztery żółte kartki. Izolowali, ale w ulewnym deszczu nastąpiło przebicie , w 47 minucie kopnęło ... do własnej bramki.   Izolator Boguchwała  to  mocny i wyrównany zespół. Podstawowy skład drużyny  oparty jest na zawodnikach mających w swej biografii piłkarskiej wpis” Stal Rzeszów”. O  klasie zawodników wywodzących się ze Stali nie trzeba nikogo przekonywać, drużyna kilka lat  grała w drugiej lidze i nawet zawodnicy , którzy odeszli nie mieszcząc się w pierwszym zespole potrafią grać w piłkę.  Na uwagę w drużynie Izolatora zasługują : zdobywca trzech bramek pomocnik Bartosz Karwat ( wychowanek ) , strzelec dwóch goli napastnik Krzysztof Szymański ( wychowanek Stali Rzeszów, pozyskany ze Strumyka Malawa ), oraz  bardzo  niedobry dla Orląt pomocnik Michał Bereś ( wychowanek Stali Rzeszów), który w dotychczasowych pojedynkach ligowych zaaplikował naszej drużynie pięć goli.

Obecny sezon ligowy Izolatorzy rozpoczęli  niezbyt udanie . Drużyna zajmuje 14 miejsce w tabeli mając w dorobku 8 punktów (wszystkie zdobyte na wyjazdach ), bramki 7 – 13. Oto rezultaty  spotkań w rundzie jesiennej : Izolator – Chełmianka 1 : 2 ( bramka dla Izolatora Krzysztof Szymański ), Wólczanka – Izolator 1 : 1 (bramka dla Izolatora Bartosz Karwat ), Avia Świdnik – Izolator 1 : 2 (bramki dla Izolatora Damian Ćwikła i Jaromir Skiba ), Izolator – Motor Lublin 0 : 3, Stal Kraśnik – Izolator    1 : 2 ( bramki dla Izolatora Krzysztof Szymański i Bartosz Karwat ), Izolator – Hetman Żółkiewka 1 : 2 ( bramka dla Izolatora Bartosz Karwat ), Podlasie B.P.  - Izolator 0 : 0, Izolator – Orzeł Przeworsk 0 : 2, Stal Rzeszów – Izolator 1 : 0.

Potyczki niedzielnych rywali w ubiegłym sezonie kończyły się zwycięstwami gospodarzy. W dniu 03.11.2013 roku w Radzyniu Orlęta odniosły historyczne zwycięstwo nad Boguchwałą 3 : 1  (bramki dla Orląt Wojciech Hołoweńko - dwie i Robert Kazubski, dla Izolatora   Bartosz Karwat) .  W meczu rewanżowym u siebie  dnia  04.06.2014 roku  Izolator zwyciężył 2 : 0 ( bramki Adrian Szyszka i Michał Bereś ).

Zakładowy Klub Sportowy Izolator Boguchwała powstał w 1944 roku. Barwy klubowe biało- zielone. Prezesem Zarządu jest Pan Robert Ciuba, trenerem drużyny seniorów jest Pan Grzegorz Opaliński. Stadion Izo Arena pomieści 1500 osób, w tym 1000 miejsc siedzących. Wymiary boiska 105m X 68m.

Kibiców Orląt Radzyń serdecznie zapraszamy do oglądania swoich ulubieńców na boisku stadionu przy ulicy Warszawskiej w dniu 28.09.2014 roku od godziny 14.oo.

Wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać spotkania na stadionie  zapraszamy do obserwowania relacji tekstowej . [link]

                                                                                                         Adam Kułak

Komentarze   

0 #6 relacjaredaktor 2014-09-28 11:35
Witam, relacja tekstowa jest udostępniona klikając pod tekstem na słowo {link], lub klikając po prawej stronie u góry na słowo "relacje , na żywo". Zapraszamy.
Cytować
+3 #5 relacja live44 2014-09-28 11:11
Relacja tekstowa dostępna jest po kliknięciu linku na głównej stronie Orląt. Prawy górny róg "relacje na żywo".
Cytować
0 #4 Relacja tekstowaok 2014-09-28 09:37
Gdzie będzie dostępna ta relacja tekstowa?
Cytować
-9 #3 RE: Izolator = (nie)bezpieczeń stwo !Kibic Radzynia 2014-09-27 17:53
A ja chciałem się zapytać o karnet czy na ten mecz co jutro będzie to wejdę tym karnetem co mam proszę o szybki odpis dziękuje
Cytować
+7 #2 Karnetyredaktor 2014-09-26 08:30
Zarząd podjął decyzje aby karnety były ważne na ten mecz.
Cytować
0 #1 karnetadk 2014-09-26 08:17
Mam pytanie jak z karnetami na ten mecz beda wazne??prosze o odp
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

maj 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
8
9
11
12
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem