ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Boguchwała trzy punkty Orlętom sprezentowła!. Orlęta Spomlek - Izolator Boguchwała 1:0.

Udostępnij

Dziesiąta kolejka spotkań  trzecioligowych w grupie lubelsko podkarpackiej dla Orląt Radzyń była dość szczęśliwa . Zawodnicy z Radzynia nie strzelili żadnego gola , ale trzy punkty dopisano do ich dorobku, za sprawą   Adriana Buraka , który w trzeciej minucie meczu przelobował główką własnego bramkarza Pawła Pawlusa. Powiedzenie „ szczęście sprzyja lepszym „jest w tym przypadku złośliwością. Orlęta nie były drużyną lepszą, chociaż w przekroju całego spotkania  nie grały gorzej, jednak indolencja strzelecka napastników jest niepokojąca.

Od zawodników klasy Macy , Melnychuka , Pereiry czy Tymosiaka należy wymagać dużo więcej od tego co zaprezentowali w meczu z Izolatorem. Zmarnowane okazje strzeleckie doprowadziły do „obrony Częstochowy” w końcowej fazie meczu , który po ewidentnym błędzie obrońcy i bramkarza Izolatora oraz bramkowych okazjach naszej drużyny można było spokojnie odfajkować. Zrozumiałe jest rozgoryczenie trenera gości Grzegorza Opalińskiego po drugim z rzędu samobójczo przegranym meczu w , których nie byli gorszą drużyną od rywala .W spotkaniu z Orlętami Izolatorzy przewyższali  naszą drużynę  dokładniejszym rozgrywaniem piłki.  Trener Damian Panek powiedział w wywiadzie” zwycięzców się nie sądzi”, dlatego spuśćmy zasłonę niepamięci, szczególnie na grę Orląt w pierwszej połowie. Jednak przed spotkaniem z Motorem Lublin nasi zawodnicy powinni przeanalizować rażące błędy w rozgrywaniu piłki. Bez dokładnych podań szczególnie z pierwszej piłki oraz marnowanych sytuacjach bramkowych nie można oczekiwać pozytywnych wyników w następnych meczach ligowych. Podsumowanie spotkania z Izolatorem można zakończyć w następujący sposób” Chwała Bogu, Boguchwała  trzy punkty Orlętom sprezentowała”.

Orlęta Spomlek Radzyń – Izolator Boguchwała 1 : 0.

Bramka – Adrian Burak - 3 minuta ( samobójcza).

Składy drużyn: Izolator – Paweł Pawlus – Marcin Brogowski, Adrian Burak, Zbigniew Dąbek, Szymon Kardyś, Arkadiusz Wójcik (76min. Damian Ćwikła), Konrad Cupryś,  Łukasz Wójcik,( 56min. Adrian Sitek ), Michał Bereś, Bartosz Karwat, Jacek Tyburczy (61min. Krzysztof Szymański ).

Orlęta : Adam Wasiluk – Łukasz Ebert (72 min.Arkadiusz Kot), Adrian Zarzecki, Wojciech Jakubiec, Paweł Komar, Rafał Borysiuk, Tomasz Tymosiak (88 min. Patryk Szymala), Piotr Zmorzyński, Witalij Melnychuk, Konrad Król(67 min.Konrad Maca), Adison Pereira (84 min Bartłomiej Powałka).

Żółte kartki-Izolator :Zbigniew Dąbek (15 minuta).

Orlęta : Adrian Zarzecki(16 minuta), Rafał Borysiuk(34 minuta), Piotr Zmorzyński (73 minuta).

Sędziowie: Pan Robert Podlecki-sędzia główny, Panowie Marek Mirosław i Jarosław Wieleba – sędziowie asystenci- wszyscy ZPN Lublin.

Widzów około 300 osób.

                                                                                                             Adam Kułak

Galeria ze spotkania autor Mirosław Piasko - [link]

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 324 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem